מקלב: דגל בעד הורדת אחוז החסימה

ח"כ אורי מקלב מדגל התורה העניק ראיון לגלסנר בקול ברמה בו שבר שתיקה על כל הנושאים הבוערים על סדר היום ובראשם הבחירות באלעד ובירושלים:

ח"כ אורי מקלב מדגל התורה העניק ראיון לגלסנר בקול ברמה בו שבר שתיקה על כל הנושאים הבוערים על סדר היום ובראשם הבחירות באלעד ובירושלים:

ח"כ אורי מקלב חשף בשידור כי דגל התורה בעד הורדת אחוז החסימה, "אותם הסיבות שהיו כנגד העלאת אחוז החסימה כימות היום, זה די מחמיאה שהסיבה של אגודת ישראל להתנגד להורדת אחוז החסימה היא החשש מריצה נפרדת של דגל התורה, בפוליטיקה הכל יכול להיות.

 

מקלב טען כי שס עדיין לא הביע תמיכה בפינדורס וכי יש מגעים שיבשילו לכדי תמיכה."יש מו"מ מול סיעת ש"ס להביא לתמיכה משותפת ביצחק פינדרוס, לא נכנס לפרטים אך נעשים פעולות להביא לתמיכה רחבה, אנו יושבים רוב היום בישיבות משותפות עם סיעת ש"ס.

מקלב הדף את ההאשמות של משפחת פרוש באלעד. "באלעד יש הסכם ברור שנציג דגל התורה צריך להתמודד, הנסיון לאורך תקופה ארוכה לתקוע טריז הוא פסול, כל מה שנעשה על ידי שלומי אמונים הוא הפרת הסכם בוטה הן בפעולות והן בעצם המועמדות

על הקצר עם דייטש בירושלים אמר מקלב.ניהלנו עם דייטש בירושלים מו"מ פתוח והוגן, לאחר בדיקות שעשינו הגענו להכרעה. צר לי שאנחנו צריכים להתנצל על החלטות לא שלנו אלה החלטות של הרבנים

על הדיווחים כי דגל דרשה שלא להכליל את נציג חבד אמר:"בירושלים דגל התורה לא ביקשה להוציא את נציג חב"ד מעיריית ירושלים, אנו מבקשים שוויוניות מלאה, מדוע הוחלט שנציג אגודת ישראל יהיה הראשון ברשימה? היה והם מקבלים את המיקום הראשון ברשימה בהמשכה ניתן לעשות חילופין בסדר הרשימה".

מקלב הוסיף כי "יש מקומות שאנחנו הולכים ביחד עם אגודה ויש מקומות שהולכים לבד, למשל בחיפה כולם יודעים כמה הציבור שלנו סובל שם.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.