מקלב: "חילולי השבת נודעו לנו מהעיתון"(וידאו)

ח"כ אורי מקלב מ'יהדות התורה' זועם על שר התחבורה ישראל כץ: "יש לנו משבר אמון אתו". "נודע לנו על חילולי השבת מהודעה לעיתונות של רכבת ישראל". {משבר השבת}

משבר השבת: ח"כ אורי מקלב מ'יהדות התורה' זועם על שר התחבורה ישראל כץ: "יש לנו משבר אמון אתו". "נודע לנו על חילולי השבת מהודעה לעיתונות של רכבת ישראל".

משבר עבודות הרכבת בשבת. חבר הכנסת אורי מקלב מיהדות התורה אומר כי יש לחרדים משבר אמון עם משרד התחבורה, אך לא עם הממשלה, וכי הם דורשים מראש הממשלה, נתניהו, לפתור אותו.

בראיון ל'ערוץ הכנסת אמר ח"כ מקלב: "עם רצון טוב אפשר לבנות גשרים ופרויקטים גדולים גם באמצע השבוע, את כביש 1 סגרו בלי תיאום בלי סנכרון בליל שישי פשוט זוועה, המרכזית שלנו על שר התחבורה כי לקחו את שבת כהנחת עבודה איך גומרים את העבודה בשבת, שר התחבורה ישב עם ראשי הסיעות החרדיות מיוזמתו לפני שלושה שבועות בעקבות עבודות אחרות בכביש 22, הוא הביא את הגופים המקצועיים ואמר להם לא מקובל עליי העבודות בשבת ואז נדחו העבודות".

"אך פתאום מצאו משהו של פיקוח נפש, לא הייתה דרישה לפטר את כץ יש לנו משבר אימון אתו בגלל התנהלות שלו, מדוע הוא ביקש את ההיתרים הללו לעבוד בשבת, אני מוכן להמר על כל סכום שאלטרנטיבה אחרת לא עלתה על הפרק, הנחת העבודה במשרד התחבורה שיום השבת הוא יום העבודה היחידי הייתה שגויה".

כזכור, לאחר שהשבוע שיגרו ראשי המפלגות החרדיות מכתב מיוחד לראש הממשלה בנימין נתניהו, בו קראו לעצירת העבודות בשבת, הורה אתמול נתניהו על כך שהעבודות יימשכו – אך במתכונת מצומצמת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.