מקלב מקדם את החוק לטובת זוגות מעוכבי ילדים

נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א שיגר מכתב מיוחד לח"כ הרב אורי מקלב בו הוא מודה לו על קידום החוק ומאחל לו ולכל הזוגות הזקוקים לכך שמלאכת החקיקה תושלם לרווחתם של הזוגות הללו, שיזכו להיוושע באופן הקל ביותר בשמחה וברווחה

נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א שיגר מכתב מיוחד לח"כ הרב אורי מקלב בו הוא מודה לו על קידום החוק ומאחל לו ולכל הזוגות הזקוקים לכך שמלאכת החקיקה תושלם לרווחתם של הזוגות הללו, שיזכו להיוושע באופן הקל ביותר בשמחה וברווחה

בפעילותו של חה"כ הרב אורי מקלב, אישרה אתמול ועדת העבודה והרווחה והבריאות של הכנסת, את הצעת החוק שיזם להכרה בזכויות חשוכי הבנים בעניין היעדרות מהעבודה והרחבת ההכרה בימי מחלה. בארגון 'פרי חיים' שיבחו את יוזמתו של חה"כ הרב מקלב שאמורה לסייע בבעיות כלכליות עמם מתמודדים זוגות שטרם נושעו ונאלצים לא אחת להעדר מהעבודה.

"היוזמה של הרב מקלב מצטרפת לשורה של פעילויות שלו בשנים האחרונות שנועדו להקל על סבלם של זוגות שטרם נושעו. שמתמודדים עם קשיים מורכבים. הרב מקלב משמש אוזן קשבת לכל הצרכים שאנו מעלים על שולחנו בהתמודדות עם בעיות בירוקרטיות מורכבות שבהם אנו נתקלים לא אחת בעבודה מול מערכת הבריאות, וכמו תמיד הוא חלוץ לפני המחנה לעזור ולסייע בכל הנדרש". קידום החוק התקבל בסיפוק רב בקרב משפחות הארגון, שהביעו קורת רוח מהמהלכים לקראת אישור החוק, שהם יוכלו להסתייע בו ולזכות בהכרה בימי מחלה וצמצום הנזק הכלכלי של אובדן ימי עבודה.

נשיא ארגון 'פרי חיים' הרב משה שלזינגר שליט"א שיגר מכתב מיוחד לרב מקלב בו הוא מודה לו על קידום החוק ומאחל לו ולכל הזוגות הזקוקים לכך שמלאכת החקיקה תושלם לרווחתם של הזוגות הללו, שיזכו להיוושע באופן הקל ביותר בשמחה וברווחה".

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חייבים לתמוך

  ישנו פרוייקט הרסני מבית "אחוות תורה" של דוד לייבל, שבימים אלו מתגבש, ושמו "אברטק". הצילו בני ברק בוערת הצילו הצילו הצילו בני ברק בוערת הצילו הצילו.
  זהו לא פרוייקט כמו שדוד לייבל מיתמם שהפרוייקטים שלו נועדו לדאוג ללימוד התורה בקרב העובדים לפרנסתם, אלא זה פרוייקט שנועד באופן ברור ומצוהר להוציא אברכים מהכוללים פשוטו כמשמעו.
  הפרוייקט הוא בצורה של "כולל" כביכול, עם 'סדרים' ולימודי מחשבים במקביל. סדר א' בבוקר, ובסדר ב' לומדים מחשבים… פותחים עבור זה בית-מדרש מיוחד, רכשו ספריה מלאה עבור כך (מעדות של בעל החנות ספרים שרכשו ממנו – הוא הראה לי את הקבלה ע"ש אברטק)
  יש ראש-כולל, זה מיועד דווקא לאברכים, הלימודים חינם, ועוד מקבלים על הכולל 1500 ש"ח. איום ונורא!

  אחרי תקופה קצרה של פרסום, שככל הנראה לא מספיק צבר תאוצה,
  פתאום מופיע אותו הפרוייקט בדיוק, בעלוני הפרסום, עם בסה"כ "שינוי השם" מ"אברטק" ל"הייטק" ו… עם אישור מהר' מנדל שפרן היינו הרב המתיר חפירת קברי ישראל בית שמש!!!
  איך יתכן? איך יתכן שפרוייקט להוצאת אברכים מתוך הכוללים בפיתוי ובמלכודת איומה של מעטפת אברכית כביכול, יקבל אישור מדיין רשמי ומוכר???
  מי שבידו לפנות אל הר' שפרן ולטפל בעניין, נא לעשות זאת בהקדם! בגלל שבני ברק בוערת.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב