מקלב: "נתניהו מעדיף אנשים שתומכים בו כלכלית"

הקשר בין שלדון לרפורומים: בראיון ל'קוקר' חבר הכנסת אורי מקלב מביע ביקורת כלפי התנהלותו של ראש הממשלה מול הממסד הרפורמי בישראל "אני לא הדובר של אייכלר", אומר מקלב באירוניה, ולא שולל את הטענות כי נתניהו פועל בהתאם להוראות של בעלי 'ישראל היום', "נתניהו מעדיף אנשים שתומכים בו כלכלית". אומר מקלב. צפו בראיון. { שלדון או החרדים?}

לא רק אייכלר: אמש ניצב חבר הכנסת ישראל אייכלר באולפן ערוץ הכנסת והציב לראש הממשלה אולטימטום עד חג הפסח אם לא יחזור בו מתמיכתו במתן הכרה לממסד הרפורמי בישראל שהחל לשלוח זרועות תמנון ללשכת ראש הממשלה..

חבר הכנסת אורי מקלב מביע ביקורת כלפי התנהלותו של ראש הממשלה מול הממסד הרפורמי בישראל שמנסים לתקוע יתד ברחבת הכותל המערבי, "אני לא הדובר של אייכלר", אומר מקלב באירוניה, ולא שולל את הטענות כי נתניהו מעדיף לסייע לשלדון אדלסון שמקורב לרפורמים, "נתניהו מעדיף אנשים שתומכים בו כלכלית". אומר מקלב.

מקלב מתייחס בראיון  ל'קוקר' על הפעילות של הרפורמים שמגבירים הילוך בתוככי הכנסת, "הם הבינו שלטבול עם נבל זה לא ילך פה, במקום זאת הם מנסים להשמיץ את הציבור החרדי. ואת ממסד הרבנות ומציגים אותו כאכזרי ,כולל בתקשורת עם תחקירים שישפילו את הציבורהחרדי והממסד כולו במטרה לקעקע בחומות היהדות בישראל".

בראיון לארי קלמן מביע חבר הכנסת אורי מקלב התנגדות גורפת לחוק ההשעייה, "אנו מקלפים את החוק הזה מכל תוכן זה אנחנו משתפים פעולה עם חברי הכנסת הערבים בכך הקשור לחוק, נתניהו עושה שימוש בזועבי וצריך אותה בכנסת".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.