מקלב על משבר הגיוס: "הליכוד מרח אותנו, אנחנו לא סחטנים"

מקלב מדגל התורה התייחס היום למשבר חוק הגיוס המאיים על שלמות הקואליציה

למרות שיתד התעלם מהמשבר, ח"כ אורי מקלב מדגל התורה התייחס היום למשבר חוק הגיוס המאיים על שלמות הקואליציה ויישר קו עם סגן שר הבריאות יעקב ליצמן. "פנינו מידי שבוע לראשי הקואליציה אך הוועדה שהוקמה לא ייצרה אף לא נייר אחד, אנחנו לא מבקשים יותר ממה שבגץ פסל. אם ביבי ירצה בחירות הוא יעשה את זה בלי קשר אלינו, אנחנו הגשנו הצעה והליכוד מלבד לשלול את הצעה לא הביא אף פתרון אחר לדיון,".

"להגיד על דרישת חוק הגיוס 'סחיטה' – זו עלילה", אומר מקלב. "מי שהיה מעורב ויודע שרכבת הצעות חוק אלו שהגשנו הגיעו לאחר תהליכים שנעשו במשך חודשים ארוכים וכעת הגיעו לבשלות ואף קיבלו את הסכמת היועצים המשפטיים הממלכתיים, לא היה שבוע שלא פנינו אליהם, אנחנו לא מבקשים יותר ממה שהבג"ץ פסל".

"אין לנו שום טענה כנגד שר האוצר או סיעת כולנו", מבהיר מקלב, "הדרישה שלנו היא ממפלגת השלטון, אנחנו רוצים את התקציב הזה הוא טוב וחשוב לעם ישראל, אין שום משמעות לתקציב בעיתוי הנוכחי ואנחנו מקווים שלא נצטרך להגיע למצב כזה בא נאלץ שלא לתמוך בו,

לסיום מדגיש כי יש עשרות חוקים שנמצאים בועדות השונות שאנחנו לא אהובים אך אנו מתיישרים עם החלטות הקואליציה, "מדוע הדרישה שלנו הפכת לסחיטה, במה היא שונה מכל חוק אחר שעולה בקואליציה? מדוע שאנו מבאים חוק זו דרישה וסחיטה והצעות חוק הזויות אחרות הם בקשות לגיטימיות?

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.