מקצועות היופי הפכו למקצוע מבוקש ביותר

ידע מעשי בתחום של מקצועות יופי יכול לפתוח את הדלת לקריירה מתגמלת עבור נשים חרדיות, לצד האפשרות להיות זמינה לבית ולילדים. לפי ההלכה בניית ציפורניים נקיה, יפה ומושלמת – אין בה חציצה מעיקר הדין. רשת נייל סטודיו פותחת בפניך דלת לעצמאות כלכלית

נשים חרדיות רבות מעדיפות, ובצדק, להישאר תחת חסותה המגוננת של החברה אליה הן משתייכות. ככל שמדברים על העצמה נשית, האידיאל המושלם מבחינתן הוא למצוא עבודה שתאפשר להן פרנסה בכבוד בתנאים שיאפשרו להן להיות קרובות כמה שיותר לבית, או לכל הפחות לסביבת נשים. מקצועות היופי נכנסו לפני הרבה שנים לרשימת העבודות המועדפות. הרבה מעבר למודרניזציה כמו מריחת לק, הם מאפשרים מגוון פתרונות רפואיים לבעיות שונות בעור, ברגליים וכד', וכל נושא האסתטיקה הפך לאחד מחשובי קדמת הבמה.

רשת 'נייל סטודיו' שמלווה נשים עשרות שנים, הפכה עם השנים לבית עבור נשים ובחורות חרדיות שמחפשות מקצוע מכובד וזוהר, ועדיין מאפשר את היכולת לעשות זאת בשעות נוחות, פעמים רבות בעבודה מהבית, והחשוב ביותר: סביבת נשים. לרשת 20 סניפים בכל רחבי הארץ ועכשיו לאור דרישת ציבור הנשים, נפתח סניף גדול בחיפה אליו נרשמות בנות מרחבי הקריות, סניף רעננה – סניף הדגל של הרשת, עבר למקום גדול ומרווח בקניון רננים.

העצמת נשים לעצמאות כלכלית

"המוטו של רשת 'נייל סטודיו' הוא העצמת נשים לעצמאות כלכלית", מסבירים ברשת ומוסיפים:"המטרה שלנו היא להעניק לנשים מקצוע רווחי ונדרש בזמן קצר יחסית, אופק תעסוקתי ועתיד צבעוני ורווחי, זאת לצד האפשרות להיות זמינה לבית ולילדים. ברגע שציבור הנשים הבין זאת, הוא נתן בנו את האמון וכך ההצלחה הלכה וגדלה. אנו מתמחים בהכשרה מקצועית בכל תחומי הטיפוח והיופי כגון: בניית ציפורניים, פדיקור מניקור, עיצוב גבות, שעוות, איפור קבוע,  שזירת ריסים, מיקרובליידינג  – שיטה לעיצוב גבות ללא מכשור חשמלי ועוד. לתלמידות הרשת יש ביקוש גדול מאוד בשוק העבודה".

מה הייחודיות שאתם מעניקים לתלמידות?

"רשת 'נייל סטודיו', מלבד היותה הוותיקה ביותר בארץ, ומונה סניפים בכל רחבי הארץ, הוציאה למעלה מ- 55,000 אלף בוגרות בקורסים השונים. המורות ברשת עברו הכשרה מקצועית להוראה ברשת 'נייל סטודיו' והן מעניקות לתלמידות סודות מקצוע. אנחנו מעמידים לרשות התלמידות את המכשור המתקדם ביותר והחומרים האיכותיים ביותר בזמן הלימודים ללא הגבלה וללא כל חיוב.זאת ועוד, במהלך הלימודים וגם לאחר סיומם, מקבלת כל תלמידה יחס אישי, תמיכה ועזרה מקצועית כולל שעות תרגול, חיזוקים, שיפורים שיעורים פרטניים ועוד. כדי לאפשר לכל תלמידה לצאת בביטחון לשוק העבודה, התלמידות מקבלות סדנאות ייעודיות והדרכה בתחומי שיווק, קידום וניהול העסק על ידי אנשי מקצוע מהבולטים במשק. גם לאחר סיום הלימודים, מוזמנות התלמידות להירשם לימי העיון וההשתלמויות, כדי להתעדכן בטרנדים השונים ובטכניקות החדשות וכדי להמשיך לשמור על הרמה הגבוהה ביותר בתחום".

עולם היופי בעין ההלכה:

מאז נכנסו תחומי היופי לעולמה של האישה החרדית כסטנדרט גבוה, הפכה גם השאלה ההלכתית לבעלת משקל. אמנם כל אחת צריכה לשאול את הרב עליו היא סומכת, אם כי נמצא כי ישנם פתרונות הלכתיים לכל מצב בו אישה רוצה להיראות מכובדת לבעלה ולעצמה. כך לדוגמה ענה אחד הרבנים לאישה ששאלה על בניית ציפורניים:  אישה נשואה שצריכה לטבול, מעדיפים שתקצץ ציפורניים לחלוטין. אך אם רוצה היא לטבול עם בנייה והיא נקיה, יפה ומושלמת – אין בה חציצה מעיקר הדין. גם בעניין איפור קבוע, יש דיון בספרו של מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל, "טהרת הבית חלק שלישי", כי יש להקל בעניין איפור קבוע מפני כמה ספיקות שיש בעצם האיסור בזה. שהרי דעת כמה ראשונים שלא אסרה תורה אלא כתיבת שם עבודה זרה על גבי העור.

"כיום ישנה מודעות גבוהה לצורך במקצועות יופי, הן מבחינת הנשים עצמן, הן מבחינת תעסוקה והן מבחינת פתרונות הלכתיים", מסבירים ב'נייל סטודיו'. "זהו ללא ספק פיתרון מושלם לאישה – מכל הבחינות".

  

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.