מקורבי גוטרמן: "גפני לא ניצח"

מקורבי גפני מיהרו לחגוג והביעו סיפוק מהניצחון על גוטרמן שרצה למנות את מקורביו טובייה פריינד לתפקיד. מקרובי גוטרמן ממהרים לצנן את ההתלהבות

משרד הפנים אישר את מינויו של הרב מרדכי גולדברג לתפקיד סגן ראש העיר מודיעין עילית.

מקורבי גפני מיהרו לחגוג והביעו סיפוק מהניצחון על גוטרמן שרצה למנות את מקורביו טובייה פריינד לתפקיד.

אלא שמקרובי גוטרמן ממהרים לצנן את ההתלהבות של אנשי גפני ואומרים כי הוא כלל וכלל לא ביקש להתמנות לתפקיד סגן ראש העיר אלא להגיע להסדר כספי עם גולדברג.

לדברי המקורבים, בבית הדין לא דנו על נושא שאלת הסגן, אלא על התשלום הממוני.  לאחר הבחירות החליטו ראשי דגל התורה למנות את יעקב ולנשטיין לתפקיד סגן ראש העיר.

ולנשטיין זכה לתמיכה מצד גדולי ישראל אולם לא הצליח להגיע להבנות עם אגודת ישראל בשל הסיכסוך של גפני עם ליצמן לאחר הבחירות המקומיות. מי שניצל את ברירת המחדל הוא, הרב מרדכי גולדברג מדגל התורה. האחרון סגר הסכם עם  טובוה פריינד (אגודת ישראל) על דיל לפיו גולדברג ישמש בתפקיד כסגן ראש העיר תמורת הסכמים ממונים עם נציג אגודת ישראל, טובייה פריינד. כשבא פריינד לפרוע את השטרות, הוא נתקל בחומה בצורה של דגל התורה שסירבה לממש את ההסכם עליו נחתם,ולפיכך תבע טובייה פריינד את מרדכי גולדברג.

בשלב הנוכחי נפתחה מתקפה של דגל התורה כלפי גוטרמן שטענו כי הוא לא נשמע לגדולי ישראל. מקורבי גוטרמן אומרים ל'קוקר': לא היה ולא נברא גוטרמן לא התערב במינוי ואף הציע את הפשרה המדוברת.

בית הדין של הגר״מ קסלר, רב העיר, החליט לקבל את עמדת טוביה פריינד, נציג אגו״י בעירייה, לאפשר לדון בתביעה הממונית שהגיש נגד מרדכי גולדברג, נציג דגל התורה בעירייה, בשאלת הנזק הכספי שנגרם לפריינד.

 לטענת פריינד, קיימות תביעות ממוניות כלפי גולדברג, בשל התפטרותו המקדמית לפני הבחירות מתפקידו כיועץ בכיר לראש העיר, לאור הבטחה למינויו כסגן בשכר, כשפועל הוחלט למנות את גולדברג נציג דגל לסגר״ע.
בדגל התורה אומרים כי פסק בית הדין שניתן הוא ניצחון ונוק אאוט נגד גוטרמן, הפסיקה קובעת שהמינוי שריר וקיים, לגבי המשכורות: חבר דגל התורה  יהיה חייב לשלם לו משכורת ורק לאחר מכן הוא יכול לבוא לתבוע את היתר.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. קוקר זה אתר מגמתי של אוירבך יש לכם עוד השמצות על גפני ודגל??? תטפלו בדיכאון של אוירבך קודם, (באגב למה אתם לא מדווחים על זה שהיה מאושפז במחלקה ניורולוגית, עד כמה שכל אחד מבין הריאות לא בדיוק קשור לנירולוגיה)

    עציץ נובל |
    הגב