מקורבי המדביר: "הוא בוכה בלילות"

 המדביר החשוד ברשלנות שלשום שוחרר למעצר בית, והוא שוהה ביישוב באזור ירושלים, בביתו של עורך דינו שהוא שכן וידיד מכבר הימים

המדביר סירב בתוקף להתראיין לכלי התקשורת, מקורביו מספרים לוואלה כי מצבו הנפשי לא קל. "הוא אדם כל כך טוב ושקט כך שהוא בהחלט מרגיש את כובד האחריות על כתפיו", הם אמרו.

 לדברי המקורבים, "הוא מתקשה לישון ובוכה הרבה. הוא חש כאילו הוא נכנס לסיוט שאין לו איך לצאת ממנו. על התאונה הוא שמע לראשונה מהמשפחה עצמה, רץ לבית חולים ונידב להם פרטים, הביא להם דגימות ושיתף פעולה באופן מלא עם חוקריו, כולל פרטים שלא יטיבו עמו במשפט. יחד עם זאת, התחושה שלו שהוא לוקח אחריות באופן מלא ומוכן לתת את הדין על מעשיו".

 "מדובר באיש משפחה אכפתי, איש מקצוע ותיק ומוערך בתחומו, אדם נעים הליכות שאוהב אנשים, אוהב ילדים. אפשר רק להעריך מה עובר עליו בזמנים הקשים האלה". אחד מהם ציין: "אני לא חושב שהמשפט מטריד אותו, מטרידה אותו העובדה שעבודה שהוא עשה – בין אם באחריותו או שלא – גרמה למותן של שתי ילדות קטנות. זו תחושה שתלווה אותו כל חייו. גם אם בית המשפט יחליט לזכות אותו מכל אשמה, מצפונו לא יזכה אותו.

מצבם של האחים יצחק ומיכאל גרוס בני החמש ושבע, מוסיף להתייצב, מבית החולים שניידר בפתח תקווה, נמסר כי "הילדים מורדמים ותחת השפעת תרופות משתקות. אנחנו מקווים כי התפקוד המוחי תקין". הילדים עדיין תלויים במכשירים המאפשרים את הישרדותם.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.