מראה חורף 2016-2017

מראה חורף 2016-17

מאת אמן האיפור יוסי ביטון

  

החורף הזה הגוונים המובילים יהיו גווני בורדו הכהים במראה מעושן עדין, שפתיים מודגשות וכהות, ההופכות את החורף לחגיגת דרמה.

  • לפני שמתחילים את האיפור נתחיל בניקיון של הפנים בעזרת מגבונים להסרת איפור או מסיר איפור, ולאחריו נניח קרם פנים עשיר בלחות לבסיס נכון לאיפור.

 

  • פנים: בעזרת מברשת מייק-אפ נניח מייק אפ מוקפד ומפוסל בתנועות סיבוביות, ונקבע בעזרת פודרייה ופודרה HD שקופה. איפור הפנים צריך להיות מפוסל, כלומר הדגשה של תווי הפנים ועצם הלחי בעזרת מייק אפ בגוונים בהירים וכהים הבנויים בשילוב של מייק אפ משחתי ונוזלי המעניק מרקם חלק ואטום לפנים, המראה הסופי הוא מראה נושם ולא מראה יבש וקפוא.

 

  • עיניים: מניחים קונסילר או מייק אפ מזין על אזור העפעף בגוון כהה יותר בטון אחד מגוון עור הפנים, כולל שורש ריס תחתון. לאחר מכן תוחמים בעפרון כהה מסביב לעיניים על מנת לתקן את נפילת העין ומטשטשים כלפי מעלה בשורש ריס עליון וכלפי מטה בשורש ריס תחתון ולא בזווית הפנימית או החיצונית. מניחים צלליות בגווני בורדו וברונזה כהים ליצירת המראה המעושן צמוד לעפרון הכהה ומטשטשים לצדדים וכלפי מעלה בעזרת מברשת הנחה, על מנת לשמור על המראה הדרמתי אפשר להגזים ולעלות עם הצלליות ממש עד לגבה. שורש ריס תחתון נשאר "נקי" ויודגש עם מסקרה שחורה.

 

  • לחיים: העונה מקבלות הלחיים צבע שימרי עדין אך מטאלי עם שילובי זהב, שיוצרים מראה יוקרתי מנצח.

 

  • שפתיים: המראה חייב להיות חתום בשפתיים חזקות בגווני סגול בורדו כהים במראה מאט, נתחום את השפתיים בעזרת עפרון שפתיים בגוון סגול בורדו, לאחר מכן נניח ליפסטיק במרקם מאט שיתאים לגוון התוחם.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.