מרגי: "דרעי צריך לפרוש" – האזינו

כאשר נשאל האם על דרעי לפרוש במידה ויוגש נגדו כתב אישום, השיב מרגי: "אין ספק, אם ייקבע אחרת, כללית, אבל אי אפשר לעשות שני דינים. דין אחד שעושים לראש ממשלה, שצריך להתמקד רק בהוכחת חפותו ומעבר לזה שנקבע כלל" – האזינו

"אני חושב שדין אחד לכולם. אם בית המשפט קבע ויש הלכה שנקראת על שם מספר פוליטיקאים, הלכה משפטית, ודין אחד לכולם, ראש ממשלה שיהיה שר, חבר כנסת, נבחר ציבור, שופט, כל בעל תפקיד. מרגע שהגישו נגדו כתב אישום הוא צריך להתמקד אך ורק בהוכחת חפותו", אמר מרגי במהלך החודש האחרון בראיון לרדיו דרום 5 101, לאמנון סופר.

מרגי נשאל: "זאת אומרת, הוא צריך לפרוש?", וענה: "אין ספק".

המראיין שאל את מרגי האם "אפשר לעשות היקש, גזירה שווה?", והח"כ מש"ס השיב: "אני חושב שבלי לעשות היקש, כל מי ששמע אותי הבין. גם המאזינים שלך.. ההלכה כבר נקבעה, לא צריך לומר אותה, היא ברורה. כי יש מי שאומרים לא דין אחד לראש ממשלה ולשאר. הרי ההלכה כבר נקבעה לגבי שרים וחברי-כנסת".

כאשר נשאל האם על דרעי לפרוש במידה ויוגש נגדו כתב אישום, השיב מרגי: "אין ספק, אם ייקבע אחרת, כללית, אבל אי אפשר לעשות שני דינים. דין אחד שעושים לראש ממשלה, שצריך להתמקד רק בהוכחת חפותו ומעבר לזה שנקבע כלל".

לגבי הנזק שנגרם לש"ס מחקירות דרעי השיב מרגי: "אין ספק שהירידה של ש"ס בסקרים נובעת מכמה סיבות. החקירות משפיעות, אבל קרה לש"ס משהו בשנים האחרונות. היא עובדת כבעבר למען כלל הציבור. אנחנו מצהירים הצהרות כמו של 'יהדות התורה' ופועלים כמו 'הליכוד'… אתה מצהיר כמו 'יהדות התורה', אתה נתפס כמו 'יהדות התורה', אז אתה ארבעה-חמשה מנדטים",  את הדברים אמר מרגי בראיון לאמנון סופר ברדיו 101.5

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.