מרגי מזים השמועות על קרע בינו לבין דרעי

ח"כ יעקב מרגי גיבוי מוחלט למהלכיו של יו"ר ש"ס ("מצדיק את סילוק הגורמים המפריעים מהמפלגה") והצהיר כי היחסים ביניהם מצוינים

אופוזיציה שקטה בש"ס? בניגוד לפרסומים והרמיזות בענין, יו"ר ועדת החינוך החדש של הכנסת, חבר הכנסת יעקב מרגי טוען כי יחסיו עם דרעי מצוינים וכי לא קיימות בעיות אימון ביניהם.

בראיון לרדיו קול חי אמר מרגי: "רוצה להודיע לכל אוהביי וידידי והדואגים לשלומי והחוששים לפגיעתי, חוץ מהצרידות שיש לי מהלילה הארוך בכנסת עד שהוקמה הקואליציה, הכל בסדר איתי, קיבלתי תפקיד נכבד שחשקתי בו, ואני מרוצה ממנו, מודה לה' על הזכות שנפלה בחלקי".

מרגי, ממקורביו המובהקים של אלי ישי בעבר, אמר ביחס לשינוי בהנהגת המפלגה: "אין ספק שכיום אין מתחים ומחלוקות כבעבר, כולם מגובשים והולכים אחרי ההנהגה, זה דבר מבורך עבור כולנו, היו לנו שנתיים לא קלות, עברנו את זה ואני מברך את היו"ר דרעי על כל פעילות שהוא עושה עבור הגיבוש של ש"ס".

בהמשך התמקד מרגי בפיטוריהם של מספר אנשים בדרגי השטח של המפלגה – ביניהם יועצו הקרוב – ואמר: "שלא יהיו ספקות, כל אחד שלא חפץ ביקרה של התנועה והורס אותה מבפנים, אין מקומו איתנו".

לדבריו: "לגיטימי לגמרי שדרעי מסלק את אותם אלו המפריעים להתנהלות התנועה, גם העוזר שלי נזרק בעקבות אי אמון עם יו"ר התנועה בגלל קרבתו לאלי ישי, אני יכול להעיד שעם הכל דרעי נוהג במידת הרחמים כלפי נוספים…קיבלנו כלי עבודה מצויינים כדי שנוכל לעשות הרבה דברים טובים למען עם ישראל, התקיים בנו הפסוק 'וראך ושמח בליבו', כולם מרוצים, דרעי סידר את כולנו על הצד הטוב ביותר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.