מרגי: "כתב "מעריב" פרסם ידיעה שקרית"

מרגי (ש"ס), רמז בראיון ל"מעריב" כי ש"ס תהיה מוכנה לשבת בממשלה בראשות יאיר לפיד, אך מיד לאחר מכן הוציא הודעת הכחשה גורפת

חבר הכנסת יעקב מרגי (ש"ס), רמז בראיון ל"מעריב" כי ש"ס תהיה מוכנה לשבת בממשלה בראשות יאיר לפיד, אך מידי לאחר מכן הוציא הודעה בו הכחיש את הנאמר

"נכון, השקפת העולם שלי היא א', ב,ג,ד,ה,ו,ז,ח,ט,י", הסביר מרגי למעריב. "ואני יכול להתעקש, אבל אז אין לי את א' עד י'. לעומת זאת אם אני עושה שותפות כזאת אני מקבל את א', ואת ב', ואת ו' ואת ח'. לעת עתה אני יכול להסתדר עם ארבעה פרמטרים שלי. זו הדינמיקה בהרכבת ממשלה. אם מישהו חושב, או אומר למצביעים שלו 'תקשיבו, הקמנו ממשלה שאנחנו מיישמים את כל המצע שלנו – הוא משקר את הבוחרים שלו".

"הממשלה הנוכחית הוקמה על הטראומה של הגננת", טוען מרגי. " ביבי אמר שהוא גננת כשיאיר ובנט האחים לא הסתדרו, וביבי עשה הצגה. אז קיבלו החלטה שבנושא דת ומדינה לא עושים שום דבר, וזה דו צדדי. אז אי אפשר לומר שרק ליצמן קיבל זכות וטו. עובדה. אם זה היה תלוי רק בליצמן ביבי היה מעביר את חוק הגיוס".

מגי נשאל האם ש"ס לא שוללת כניסה לממשלה בראשות יאיר לפיד? והשיב:"אני שואל אותך שאלה, ש"ס החרימה פעם מישהו? ש"ס הוחרמה. פעמיים! ב-2003, והוחרמה בקדנציה שעברה. מי שהולך לפוליטיקה עם משקעים, כדאי לו לבחור במקצוע אחר".

בעקבות הכתבה במעריב הודיע ח״כ יעקב מרגי כי הוא לא אמר את הדברים: "כתב מעריב פרסם הודעה שקרית בנוגע כביכול לתמיכת ש״ס בח״כ יאיר לפיד.ח״כ מרגי בשום אופן שש״ס לא מוכנה לשבת עם ׳יש עתיד׳ בקואליציה ח״כ מרגי נשאל האם תנועת ש״ס מחרימה את ׳יש עתיד׳ ח״כ מרגי השיב בצורה חד משמעית שמי שהחרים את ש״ס כל השנים זה ׳יש עתיד׳.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.