מרגש: אברהם פריד הקדיש שיר לאדל (וידאו)

אלפי בני אדם באו לצפות בהופעתו של אברהם פריד גדול הזמר החסידי שהגיע לאלון מורה – פריד נפגש עם אדווה ביטון אמה של אדל ביטון בת ה 4 שנפצעה קשה בפיגוע האבנים בשומרון ובירך אותה – צפו בוידיאו

אלפי בני אדם גדשו ביום חמישי את מתחם האירועים בישוב אלון מורה שבשומרון שם באו אלפי בני אדם לצפות בהופעתו של אברהם פריד גדול הזמר החסידי שהגיע להופעה במיוחד מארה"ב.

 הזמר אברהם פריד שאמר לאחר ההופעה "מרוב התרגשות שכחתי את כל מה שתכננתי לומר ודיברתי מהלב".

אברהם פריד פתח את ההופעה ואמר: ערב טוב אלון מורה. והוסיף "אני מתרגש ושמח להופיע בשומרון – המקום בו צעדו אבותינו – מול הקהל הנהדר הזה. עוד הוא הוסיף בהומור "בדרך במטוס, חשבתי לעצמי, האם אברהם אבינו כשעבר כאן באלון מורה וקיבל את ההבטחה לזרעך אתן את הארץ הזו, ידע שיום אחד יבוא אברהם אחר לשמח את הקהל הזה?"

פריד נפגש עם אדווה ביטון אמה של אדל ביטון בת ה 4 שנפצעה קשה בפיגוע האבנים בשומרון בירך אותה וחיזק את ידיה.

סייע בכתבה ישראל שקולניק

[alooma ref="ec55c057b0af97b34a7b08925489c25b.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

מסיקה, תושב אלון מורה בעצמו פתח את האירוע ואמר "זהו צעד נוסף חשוב להתיישבות. עלינו להוביל לא רק בציונות, לא רק בבנייה ובהתפתחות הפיזית, אלא גם בהתפתחות הרוחנית, להוביל בתרבות ובאמנות. ביום הזה בו אנו זוכים לראות את הישוב אלון מורה, מוותיקי הישובים בשומרון, מארח את אחד האמנים הגדולים בעולם החסידי, הוא יום חג לא רק לצופים אלא גם להתיישבות כולה".

יוסי דגן סגנו ציין "אנחנו מאמינים שזכותנו ליהנות מתרבות, ומאמנות ממש כמו תושב בכל מקום אחר בארץ, הוכחנו שזה אפשרי, וב 17.6 נמשיך במסורת, ונארח את הזמרת שרית חדד באירוע הנשים המרכזי השנתי, בשערי תקווה שבשומרון".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.