מרגש: תקיעת שופר בעיצומו של הקיץ הרוסי • גלריה

במעמד רב רושם נחנך וקודש בית חיים "נובומוסקובסקי" חדש בפאתי מוסקבה, ע"י החברה קדישא המרכזית במוסקבה בראשות רבה הראשי של רוסיה הגר"ב לאזאר שליט"א. למעמד הגיע במיוחד רב הח"ק בת"א ורב ארגון זק"א הרב יעקב רוז'ה, חבר הרבנות הראשית בישראל. הרבנים וחברי החברה קדישא ערכו את ההקפות, ואמרו את התפילות הנאמרות במעמד כזה, עם תקיעת שופרות, כפי שנהגו מקדמת דנא

במעמד רב רושם, ייחודי ומרגש, נחנך וקודש בית חיים "נובומוסקובסקי" חדש בפאתי מוסקבה, ע"י החברה קדישא המרכזית במוסקבה בראשות רבה הראשי של רוסיה הגר"ב לאזאר שליט"א.
למעמד הגיע במיוחד רב הח"ק בת"א ורב ארגון זק"א הרב יעקב רוז'ה, חבר הרבנות הראשית בישראל, שידיו רב לו בסיוע לחסד של אמת ברוסיה, במשך שנים רבות.
חוברת תפילות מיוחד של 'קידוש בית החיים' יצא לאור לקראת האירוע , איתו ערכו הרבנים וחברי החברה קדישא את ההקפות, ואמרו את התפילות הנאמרות במעמד כזה, עם תקיעת שופרות, כפי שנהגו מקדמת דנא.
ההקפות נערכו מסביב לגבולות השטח החדש שנרתם ע"י ידידי הקהילה הקווקזית במוסקבה, בראשות שליח חב"ד הרב אברהם אילגוייב.
בסיום התפילות וההקפות נערך במקום אמירת 'לחיים', בהשתתפות הרבנים, התורמים, ידידים ורב בית הכנסת 'בלשוי ברוניא' במרכז מוסקבה הרב יצחק קוגן.
הרבנים העלו על נס, פעילות החסד של אמת במוסקבה בפרט וברוסיה בכלל וסיימו בברכה שבית החיים החדש לא יבוא כלל לשימוש ויהיה "להלכה ולא למעשה". צפו בגלריה מהמעמד המרגש:

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.