מרד בשס נגד דרעי: "תומכים בכנפו"

בתחילת השבוע דיווחנו לראשונה ב'אקטואליק' על מינויו של אבי אמסלם לסגן ראש העיר במקומו של כנפו, אלא שלכנפו תכניות אחרות • גורם בכיר במפלגה: "זה מה שחסר לאריה – לאבד את הרשויות המקומיות" 

בתחילת השבוע דיווחנו לראשונה ב'אקטואליק' על מינויו של אבי אמסלם חבר המועצה מטעם שס באשדוד ומקורבו של יו"ר שס אריה דרעי שייכנס במקומו של כנפו (נגדו עומד כתב אישום) וישמש כסגן ראש העיר, אמסלם כבר אמור היה להיכנס במקומו -אלא שלכנפו תכניות אחרות.

ל'אקטואליק' נודע שיו"ר שס באשדוד עמרם כנפו לא מוכן לקבל את ההחלטה עליה הודיע דרעי בישיבת הסיעה האחרונה, למקורביו במועצת העיר אמר, כי הוא לא יתפטר בשום פנים ואופן בשביל חבר המועצה אבי אמסלם, ע"פ מקורביו, כנפו הודיע לכאורה לדרעי היום בבוקר כי הוא דורש ממנו להתייעץ בעניין עם מועצת חכמי התורה -בטענה "שלא עשה זאת עד עתה", וכי קיבל החלטות "על דעת עצמו". 

בישיבה מועצת העיר המתקיימת באשדוד בשעה זו, מתנהל רחש בחש רב סביב עניין מינויו של אמסלם והתנגדותו של כנפו, בסביבתו של כנפו טוענים כי ישנם סגני ראשי עיר ברחבי הארץ שהודיעו לו כי הם תומכים במאבקו, ובטענה שהמועצת לא מקבלת החלטות בעניין. 

גורם בכיר במפלגה ששוחח לפני זמן קצר עם 'אקטואליק' טען "זה אסון חמור מה שקורה באשדוד, אדם אחד שנגדו עומד כתב אישום מערער את כל המפלגה, כזה דבר יכול להרוס לנו גם את מה שחזק וזה הרשויות המקומיות, ממתי נציגים מתמרדים ושולחים את היו"ר למועצת, הם לא מכריעים בכל דבר אריה צריך קצת עצמאות וגם את זה לוקחים לו עכשיו".

כזכור, יו"ר ש"ס באשדוד עמרם כנפו, הודיע לפני כשמונה חודשים שהוא משעה את עצמו מתפקידו כממלא מקום ראש ומכל תפקידיו בעירייה, זאת בעקבות הגשת כתב אישום נגדו ונגד בכירים בעירייה, עד עתה לא מונה מחליף במקומו של כנפו ובישיבת המועצה שתוכננה ליום רביעי הבא הייתה אמורה להתקיים הצבעה בעניין מינוי של אמסלם אך לעת עתה לא ידוע אם היא תתקיים.

ביום שני הודיע שר הפנים ויו"ר שס אריה דרעי שבכוונתו למנות את מקורבו אבי אמסלם לתפקיד הנחשק. אמסלם, הוא חבר מועצה פעיל שהקים את המרכז למורשת ופועל מתחילת הקדנציה עבור ציבור בני התורה בעיר, בעוד כנפו עסק בהמלצות המשטרה ובכתב האישום שהתנהל נגדו.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי חולם שהוא בונה מהלכים לבינתיים היסודות של שס לא בידיים שלו

  בלי יום ליום וקול ברמה דרעי יכול לשכוח מבוחרים אגב גם בית יוסף לא איתו ,והוא גם בגד בהרבה אנשי טנזים

  אזרד |
  הגב
 2. דרעי תיתביש עצמאות אתה רוצה מרן כבר אמר

  הוא עצמאי מדי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. בכל מקרה דרעי מפסיד בעירייות

  גם התמימים כבר התפקחו . נשארו רק המקורבים שהם בודדים

  שס מחוקה , הספרדים בורחים משס |
  הגב
 4. מארוקאקים צואות מהלכות

  רק סכינים ובעיות סוציאליות הביאו איתם.

  מארוקאקים לא יהודים |
  הגב