מרזל הגיע לקרנבל בבליך: המחנה הציוני ויש עתיד ניצחו (וידאו)

בבחירות המסורתיות בבית הספר בליך ברמת גן: המחנה הציוני מגיע ראשון עם 32% מהקולות, יש עתיד במקום השני עם 28%. ש"ס והרשימה המשותפת עם 0%.

פוליטיקאים רבים שיחרו הבוקר לפתחו של בית הספר הצפונבני ברמת גן שחזה במספר פעמים את תוצאות מערכות הבחירות. המחנה הציוני ויש עתיד ניצחו את הבחירות בבית הספר בליך ברמת גן: מאות תלמידים השתתפו היום (ראשון) בהדמיית הבחירות, ויש עתיד עוקפת בבחירות את הליכוד עם 28%.

בשיקלול הנתונים עולה כי השמאל שולט ברוב מוחלט בבליך מעל 70% למפלגות השמאל: המחנה הציוני, יש עתיד ומר"צ.

הליכוד זכה בבחירות הללו ל-14% בלבד, הבית היהודי עם 10%, מרצ עם 9%, מפלגת כולנו של משה כחלון עם 5%, ישראל ביתנו ויחד של אלי ישי עם 2% כל אחת, ש"ס והרשימה הערבית המשותפת שזכו ל-0% מהקולות. בקרב התלמידים נרשמו 84% הצבעה.

לבית הספר הגיעו היום מתמודדים רבים כדי לנסות לזכות בכמה קולות נוספים של בני הנוער, גם ברוך מרזל, שהגיע יחד עם הזמר יואב אליאסי המכונה "הצל". השניים עוררו מהומה קלה.

 "זה נהיה קצת מוגזם", אומרת תלמידה בכיתה י'. "אני חושבת שזה חשוב, ואנחנו צריכים להיות מעורבים, אבל להתמקד יותר בנאומים ובהסברים בכיתה ופחות ברעש וצלצולים".

"הפעם זה הרבה יותר מסיבות והרבה פחות תוכן", סיפר אחד התלמידים שפעיל במפלגת הליכוד. "יש עתיד שכרו להקת ברייקדנס ודי ג'יי שהשתלטו על כל ההפסקה, לא היה אפשר בכלל לדבר".

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נציג יחד בפאנל בבליך, יחד תפעל לגייס את בני הישיבות. מזעזע.ניתן לראות ביוטיוב.

    משה |
    הגב