מרזל ובן ארי יפגינו מול ביתה של זועבי

פעילי הימין: מיכאל בן ארי, ברוך מרזל, בנצי גובשטיין, איתמר בן גביר,להפגנת מחאה מול ביתה של ח"כ חנן זועבי .


 תחת הכותרת "צו גרוש למחבלת זועבי", מתארגנים פעילי הימין: מיכאל בן ארי, ברוך מרזל, בנצי גובשטיין, איתמר בן גביר,להפגנת מחאה מול ביתה של ח"כ חנן זועבי .

בדף הפיסיבוק של פיעילי הימין נכתב: בשעה 18.30 היום נפגשים בכניסה לנצרת עלית ליד הדגל הגדול נשם נצא לביתה של חנין זועבי בנצרת למסור צו גרוש מידי מארצנו ולהכריז על פתיחת מערכה לחיסול הטרור במדינה


"חנין זועבי מתמידה בייצוג המחבלים בכנסת, והפרובוקציות שלה פוגעות בציבור אותו היא מייצגת. נוכחותה של זועבי בכנסת מוכיחה כי מדינת ישראל היא המדינה הסובלנית בעולם כלפי מיעוטים וכלפי תומכי טרור, כנראה יותר מדי. כמו שלא היינו רואים בארצות הברית את נציג אל קעידה יושב כחבר פרלמנט ומסית לרצח אמריקאים, הגיע הזמן שרשויות החוק בישראל יפעלו גם בעניינה של זועבי".

 כזכור,  בסיום חילופי דברים אלימים שנשמעו הבוקר בין חברות הכנסת עליזה לביא (יש עתיד) וחנין זועבי (בל"ד), הוציאה לביא את חנין מדיון הוועדה לקידום מעמד האישה. זועבי זעמה בעקבות הביקורת שמתחה עליה ח"כ לביא, וקראה לכיוונה: "חצופה, תסתמי את הפה שלך". עוד האשימה חנין את לביא בגזענות ואמרה בציניות "את שוטרת? לא מגיע לך להיות יושבת ראש ועדה".

הסערה הנוכחית החלה כאשר בראיון לרדיו 102 fm הצדיקה זועבי את חוטפי הנערים, תוך שהיא טוענת כי ""הם לא טרוריסטים. הם אנשים לא רואים שום פתח לשנות את המציאות שלהם והם נאלצים להשתמש באמצעים האלה, עד שישראל תתפכח קצת, עד שהאזרחים של ישראל והחברה תתפכח קצת ותרגיש את הסבל של האחר".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.