מרזל ובן גביר VS אבידן: "יש לו 24 שעות להתנצל עד מוצ"ש, אחרת נתבע אותו" • האזינו

עימות סוער התקיים אמש ב'מהדורה המרכזית' ב'קול חי' בין ברוך מרזל ואיתמר בן גביר לבין איש ש"ס וסגן יו"ר ועדת הבחירות יהודה אבידן.

עימות סוער התקיים אמש ב'מהדורה המרכזית' ב'קול חי' בין ברוך מרזל ואיתמר בן גביר  לבין איש ש"ס וסגן יו"ר ועדת הבחירות יהודה אבידן.

ועדת הבחירות החליטה לפסול את מועמדותו של מרזל. נציגי ש"ס בוועדה הצביעו נגד פסילתו של מרזל אך הטיח בו האשמות  על כך שיצא נגד מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל.

יהודה אבידן הטיח האשמות בשידור כנגד מרזל ובן גביר שהצטרפו להפגנות שקיימו ימין קיצוני בעבר כנגד מרן , מרזל לא נותר חייב והשיב מנה אחת אפיים לאבידן: "אתה משקר, אני אתבע אותך דיבה, גם בוועדה שיקרת, התנגדתי להפגנות נגד הרב עובדיה, אל תשקר".

אבידן בתגובה תקף את מרזל: "אולי אתה כבן אדם, נחמד, אבל אתה מייצג דרך המנוגדת לכל גדולי ישראל, כדוגמת העלייה להר הבית, ועל זה תתבייש לך".

מרזל השיב: "לך לחדר של הרב עובדיה ותבקש ממנו סליחה, על זה שאמרת שהוא תמך באוסלו".

לאחר הדברים,  הצטרף איתמר בן גביר לשידור והודיע לאבידן  כי "יש לך עד למוצאי שבת בשעה 10:15 להתנצל, במידה ולא – אני אקח אותך לבית משפט לתביעת דיבה".

לדברי בן גביר, "גם בוועדה הוא רצה לשקר, והזהרתי אותו על תביעה ולבסוף שתק. וכעת הוא חשב שאינני מאזין לרדיו 'קול חי', אבל אני כן מאזין, ואת שקריו שמעתי".

האזינו:
[alooma ref="5df6643366d6a0ddfd3bd6fddcf62752.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בבקשה בלי היתלהמות כאן זה לא יהודה ושומרון המאבק שלכם בערבים גורם לכם להגזמה רק שססס

  צדק |
  הגב
 2. לא ראיתי דבר כזה, יהודה אבידן מדבר כנגד ברוך מרזל ב- 90% מהזמן ולא מפריעים לו, ולהפך, מנסים לעזור לו ולחלץ אותו משקרים. בושה לרדיו.

  אורי |
  הגב
 3. מה לעשות שס נהייתה מפלגה של אנשים שמדברים כמו עבריינים.
  העיקר שיש מועצת שתחפה על כל הליכלוך…

  אבידן. הפרצוף של שס |
  הגב
  • יהודה מימרן הזה ממש חוצפן!!!
   חוץ מזה שהוא לא מדבר לעניין, "אתם עם הקלטות" ולא עונה על זה. הוא שקרן וחוצפן. לא בוחרים ש"ס!!

   יוסי |
   הגב