מרזל מבהיר: "מעולם לא הפגנתי נגד הרב עובדיה. מחיתי נגד המפגינים"(הקלטה)

נציג 'עוצמה יהודית' במפלגת 'יחד' בראיון ראשון: "הרב כהנא הורה לנו לא להפגין נגד גדולי תורה. בזמנו מחיתי במפגינים מתחת ביתו של מרן". על הגר"מ מאזוז: "יש לי הרבה כבוד אליו, אבל אהיה כפוף גם לרב דב ליאור". וגם: כיצד הגיב מיכאל בן-ארי לדחיקתו מהרשימה? האזינו לראיון המלא

[alooma ref="f5e99ca776ca9b2b6648873a018af67b.mp3" src="1" autoplay="0" pid="0"]

ברוך מרזל, נציג 'עוצמה יהודית' במפלגת 'יחד' העניק הבוקר ראיון לרדיו 'קול ברמה' במהלכו הוא סיפר על תגובתו של חברו מיכאל בן-ארי מהרשימה: "מיכאל בן ארי ביקש שאני אחליף אותו ברשימה, למעשה הוא "נקם" בי היות וזה מה שקרה לפני 6 שנים שויתרתי על המקום בשבילו באיחוד הלאומי".

מרזל הכחיש את השמועות על כך שהוא ביקש סליחה מהרב מאזוז על דברי בן-ארי לפיהם הוא דווקא יעלה להר הבית. לדבריו, אף אחד לא יודע על מה הם שוחחו, כשמכל מקום התנצלות לא היתה שם.

מרזל נשאל האם הוא מתחייב להיות כפוף במאה אחוז לרב מאזוז, והשיב: "יש לי הרבה כבוד לרב מאזוז, אבל אני אשמע גם לרבנים שלי כמו הרב דב ליאור".

מרזל הכחיש מכל וכל את הפרסום ברשת ב לפיו בתקופת אוסלו הוא הפגין נגד מרן הרב עובדיה: "התנגדתי להפגנות ופעלתי נגדם. הרב כהנא הורה לנו לא להפגין נגד הרב עובדיה. הוא אמר כי מי שיפגין נגד גדולי ישראל – יסולק מתנועת כך".

מרזל הוסיף כי הרב עובדיה מאוד אהב אותו, קירב אותו ואף התעניין בת"ת שבהנהלתו.

"מעולם לא הפגנתי נגד הרב עובדיה, מחיתי נגד המפגינים", הדגיש מרזל.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ברוך מרזל איש יקר. דואג לתורה ולארץ ישראל. איש חסד. איש חברון, אני וכל משפחתי נצביע לו!!

  אהרן |
  הגב
 2. איך בדיוק הוא קיבל הוראות מכהנא מ-1992 ואילך לא להפגין מול הרב עובדיה
  הרי כהנא נרצח ב-1991
  אולי בסיאנס או בחלום…
  מרזל בבקשה לא לשכתב את ההיסטוריה

  לשקר אין רגליים |
  הגב