מריחים בחירות: רבנים חרדלניקים במגעים עם אלי ישי

בימים האחרונים החלה נהירה של מצביעים ותומכים רבים מהמפלגה החרד"לית למפלגת 'יחד'. ל'אקטואליק' נודע כי בחודש האחרון נפגשו רבנים חרדלי"ם עם אלי ישי, ודנו עימו על שיתוף פעולה אפשרי בבחירות הקרובות

בציונות הדתית שוב מחזירים את הרעיון של חבירת מפלגת 'האיחוד הלאומי- תקומה' בראשות אורי אריאל, למפלגת 'יחד' בראשות חבר הכנסת לשעבר אלי ישי.

בעבר כבר דנו ישי ואריאל בחבירה משותפת, אך ברגע האחרון השר אריאל חבר לבנט וקיבל את מבוקשו – מקום 2 ושר החקלאות בממשלת נתניהו.

ב'סרוגים' דווח כי בימים האחרונים החלה נהירה של מצביעים ותומכים רבים מהמפלגה החרד"לית למפלגת 'יחד'. "אנחנו אמנם רחוקים מאוד ממערכת הבחירות הבאה אך כבר אפשר לראות תנועה משמעותית של אנשים שהצביעו בפעם האחרונה לבית היהודי בגלל אורי אריאל, אל מפלגת 'יחד'. לא רק כמצביעים אלא כמי שמבקשים להיות פעילים של המפלגה בשטח'", אומר ל'סרוגים' גורם בכיר במפלגה.

ל'אקטואליק' נודע כי בחודש האחרון נפגשו רבנים חרדלי"ם עם אלי ישי, ודנו עימו על שיתוף פעולה אפשרי בבחירות הקרובות. "הרבנים שנפגשו איתו הגיעו להסכמה על שורה של נושאים, ורואים בו פרטנר עתידי", אומרים לנו גורמים יודעי דבר.

בנוסף,  פועל אלי ישי במישור המוניצפלי, וכבר בוחן שורה של שיתופי פעולה בבחירות לרשויות המקומיות שיערכו בעוד כשנה. אחד מהם הוא אריה קינג שעשוי להיות שותף לקואליציה חדשה המתגבשת בין החרדלניקים בירושלים לתנועת יח"ד.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מריחים

    מפלגת הטוניסאים בהובלת קול ברמה / אקטואליק/עמאר מנסה לקבוע עובדות.

    גיכצי |
    הגב