מרכז 'כיוון' ואבי כץ בכנס שכולו הצלחות

בכינוס ייחודי יארח מרכז 'כיוון' את אבי כץ, מייסד רשת 'קופיקס' וקרן הגשמה, להרצאה מרתקת: כל הסודות והמפתחות להצלחה!

שאלתם את עצמכם פעם איך הופכים חזון ליוזמה מהפכנית, וממה מתחילות ההצלחות הגדולות? איך מקימים רעיון חסר תקדים שלא חשבו עליו קודם? איך פורצים גבולות למקומות חדשים? מהי הנוסחה היעילה לכבישת יעדים? מה עומד מאחורי ההמצאות ששינו את חיינו? ומי לדוגמא, עומד מאחורי 'קופיקס'?

אבי כץ הוא איש עסקים ויזם ישראלי, ממקימי ובעלי רשת בתי הקפה 'קופיקס'. שהפכה לסיפור הצלחה ישראלי . הצלחה המוכרת לנו מעשרות רבות של סניפים שצצו בכל פינה ברחבי הארץ, הרשת התפרסמה וצברה תאוצה בזכות המחירון הקבוע שלה. מחירם של כל המוצרים הנמכרים בסניפי 'קופיקס' השונים הינו חמישה שקלים. מה שהופך את החנויות לשימושיות ואטרקטיביות עבור הלקוחות. ההצלחה הגורפת של רף מכירות גבוה כמו גם מהפך חדשני בתרבות הצריכה, הן רק חלק מן התוצאות המצוינות של היוזמה הייחודית.

גם היוזמה הזו, ככל היוזמות החדשניות פורצות הדרך והשוק, התחילה מאפס, מחזון אמיץ, נחוש ועוצמתי.

בהרצאה מרתקת שתתקיים על במת מרכז 'כיוון', יחשוף אבי כץ, שהקים בעשר אצבעותיו את קופיקס ואת קרן הגשמה , את סיפור ההצלחה הגדולה ואת מפתחות הזהב שבכוחם לפתוח לכל אחד מאתנו את השערים הגדולים להצלחה. הרצאה זו בכנס המושקע המתוכנן, הינה יריית הפתיחה בסדרת הרצאות של אנשי עסקים שמתכוון מרכז 'כיוון' לערוך בתקופה הקרובה, במטרה לחשוף את הסודות המקצועיים של אנשי ההצלחות, הטיפים האמיתיים והסיפורים הקטנים והגדולים שמאחורי הכותרות.

במרכז 'כיוון' מעוניינים בהצלחה האישית שלכם ומאמינים כי גם אתם יכולים ליצור סיפור הצלחה משלכם. אם אתם חושבים שגם אתם מסוגלים ליטול את המפתחות לידיים ולפתוח שער להצלחה. אתם מוזמנים להירשם לכנס המרתק, שיתקיים ביום ה', ל' אדר א' (10/3), בשעה 18:00 בערב בדיוק, באודיטוריום במרכז 'כיוון'. הכניסה לכנס חינם, לגברים בלבד, בהרשמה מראש במרכז 'כיוון'. מספר המקומות מוגבל.
בואו להיות סיפור ההצלחה הבא!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.