מרכז מסחרי שכונתי יוקם בשכונת בית וגן

המרכז המסחרי מהווה חלק משלב ב' בפרוייקט היוקרתי של אלעד מגורים ישראל – בית וגן, הכולל שני מגדלים בני 155 יח"ד, הממוקם ברחוב זנגוויל בשכונת בית וגן בירושלים, בסמוך לעורקי התחבורה המרכזיים באזור, וכן בצמוד לתחנת הרכבת הקלה. { עסקת השנה }

לאחרונה אושרה התב"ע לכלל הפרוייקט והמוכר פועל בימים אלה במרץ לקבלת היתר בניה.

המרכז המסחרי השכונתי מתוכנן להיות בשטח של כ-6,200 מ"ר. המרכז עתיד לשרת את תושבי האזור כולו ויכלול קופות חולים, בנקים, סופרמקט, בית מרקחת וכן את כל השירותים הדרושים לאוכלוסיית האזור.

על פי הצפי, אכלוס המרכז צפוי להתרחש בשנת 2019, במקביל לאכלוס שכונת המגורים הצמודה למרכז.

 

קבוצת DV Rose הינה חברת נדל"ן וניהול נכסים מובילה המתמקדת בעיקר בהשקעה וניהול מרכזי מסחר שכונתיים. לקבוצה יש היסטוריה מוצלחת של השקעות והיא מנהלת מרכזים מסחריים בישראל.  השותפים של הקבוצה הינם אנשי עסקים ומשפחות אמידות מכל העולם שמאמינים בחזון של הקבוצה ובהשקעות נדל"ן בישראל.

לדברי יהושע אוסבורן, סמנכ"ל פיתוח עסקי ורכישות של הקבוצה:"ביצענו את ההשקעה לאחר ניתוח מעמיק של הסביבה והתובנה המתבקשת היא שקיים חוסר בהיצע של שטחי מסחר איכותיים באזור שכונות בית וגן וקריית יובל. בשנים האחרונות קיימת באזור תנופת בנייה ונוספו אלפי תושבים חדשים. זהו המרכז המסחרי השכונתי היחיד בכל שכונת בית וגן"

 

“כבר בשלב זה קיימת התעניינות רבה מצד שוכרים פוטנציאליים"

 

"הקבוצה מאד מאמינה בפוטנציאל של העיר ירושלים ובוחנת הרבה הזדמנויות ובכוונתה לבצע השקעות משמעותיות נוספות בשנים הקרובות בירושלים בפרט ובכל רחבי הארץ בכלל"

 

עו"ד אסף אנגלרד שותף בכיר במשרד המבורגר עברון  ועו"ד יפעת אלתר ייצגו את הקונים. עו"ד עופר פרייליך ממשרד מיתר לקוורניק גבע לשם טל ושות' ועו"ד אייל בן זקן ייצגו את המוכרים.