בדגל מתכננים להתנתק משס

 בדגל התורה לא מוותרים לשס ומתכננים להריץ מועמד כנגד מועמד התנועה שתרוץ באופן עצמאי ביישוב החרדי בצפון. גם בירושלים, דגל התורה חותכת לכיוונו של יוסי דייטש, ההכרעות – כבר בימים הקרובים

סוער ברכסים: בדגל התורה לא מוותרים לשס ומתכננים להריץ מועמד כנגד מועמד התנועה שתרוץ באופן עצמאי ביישוב החרדי בצפון. מועמדה של שס לראשות המועצה נכון לעכשיו הוא דן כהן שכיהן בקדנציה הקודמת כראש המועצה,
אלא שבדגל מטילים ווטו על מועמדותו של דן כהן לראשות המועצה בעקבות סכסוך אישי עם ראש המועצה המכהן יצחק רייך, איש דגל התורה.

בדגל מתכוננים אף הם להריץ מועמד מטעמה לראשות נגד מועמדותו של דן כהן, ובכך לפרק את האחדות וההסכם שהיה שנים ארוכות ביישוב רכסים. ל'אקטואליק' נודע שאברהם כהן יו"ר המועצה הדתית ברכסים מנהל מגעים עם נציגי דגל התורה ברכסים בכדי להשתלב ברשימת דגל התורה וזאת בכדי שיפנה את מקומו לאשכנזי בראשות המועצה הדתית. מהלך כזה יקשה על דן כהן לנצח את הבחירות ראש בראש ברכסים, ובחירתו של יצחק רייך לקדנציה נוספת כמעט מובטחת.

במקביל, בירושלים גם ממש לא שקט, אנשי דגל התורה פועלים בימים האחרונים מול יוסי דייטש, במטרה להכריז על תמיכה במועמד אגודת ישראל לראשות עיריית ירושלים בעוד דרעי פועל להמלכתו של ליאון לראשות העיר. במידה ודגל יתמכו בדייטש, ליאון יכול לקפל את הדגל וללכת הביתה.  נדמה כי הטריגר שהחל את הניתוק היה התעקשותו של דרעי ללכת ראש בראש מול דגל התורה ברכסים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.