המשטרה תמליץ להעמיד לדין את דרעי

גלובס חושף את ההמלצות: המשטרה תמליץ להעמיד את דרעי לדין בחשד שקיבל עשרות אלפי שקלים מאיש עסקים מקורב אליו בשם אילן שרעבי מבלי שדיווח על כך למבקר המדינה

"גלובס" חושף כי המשטרה צפויה להמליץ לפרקליטות להעמיד לדין את אריה ויפה דרעי, בגין עבירות מס שבוצעו בקשר לעסקאות נדל"ן של הזוג בירושלים ובישוב ספסופה שבגליל.

גורמים המעורים בפרשה חושפים לגלובס כי המשטרה תמליץ להעמיד את דרעי לדין בחשד שקיבל עשרות אלפי שקלים מאיש עסקים מקורב אליו בשם אילן שרעבי מבלי שדיווח על כך למבקר המדינה.

עם זאת, דרעי לא יואשם בקבלת שוחד, שכן הוא קיבל את הכספים בתקופה שלפני חזרתו לחיים הציבוריים, כשלא היה איש ציבור.

בגלובס הביאו תרחיש לפיו קיימת אפשרות סבירה שהמשטרה תמליץ על העמדה לדין של הזוג דרעי גם בפרשיית העמותות.

בגלובס מציינים כי דרעי מכחיש את החשדות נגדו, הם מספקים הסברים לנטען נגדם.

על פי המידע שפורסם בגלובס, דרעי חשוד כי הווילה שלו ביישוב ספסופה נבנתה בכסף שלא דווח כדין לרשויות המס. הוילה בגליל המוערך בשווי של כ-4 מיליון לא נחתם על שם הבעלים האמיתיים, אלא נרשם על שם בתו של דרעי וחתנו, וחלק מהכסף – כחצי מיליון שקלים במזומן – אף לא דווח לרשויות המס. דרעי טען כי כשהבית נרכש הייתה מחשבה שבתו אכן תתגורר בו. בפועל, כל בני המשפחה נופשים בו כאוות נפשם.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי רשע מרושע מקומו בכלא

  טוב מאוד שאתם מראים לכולם מה שבאתר של מלוף כיכר השבאב לא מראים ישי כהן הילד כאפות של דרעי לא מכניס מילה נגד דרעי והציבור קולט ונוטש את שס בהמוניו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. גועל נפש של אתר

  שום אתר דתי או חילוני לא שם בכותרת ראשית את הידיעה הנדושה והממוחזרת מלבדכם.
  אתר של אלי ישי המשועמם שמרן הרב מאזוז אמר עליו כל הזמן כדלהלן: ראשי תיבות אל"י, אני לא יכול, אני לא יודע.
  לא עשה מאומה למען אזרחי ישראל לבד מלהתריע ולשבת בקבינט ולהביא נבואות של מכשפים ומכשפות.

  אריאל |
  הגב
  • הגר"מ מזוז מאיים: אם לא תהיה אחדות אפרוש מש"ס

   בחירות 2015 מחריפות את הקרע בש"ס: הגאון רבי מאיר מזוז, ראש ישיבת 'כיסא רחמים' ומבכירי הרבנים הספרדים, שלח היום (רביעי) מכתב חריף לחבר מועצת חכמי התורה הגאון רבי שמעון בעדני בו הוא מבהיר לו במידה ולא תושג אחדות בתנועה הרי שהוא יעזוב את התנועה.

   בפתח המכתב החריף שהגיע לידי "כיכר השבת" כותב הגר"מ מזוז לגר"ש בעדני על ירידת ש"ס בסקרים: "זה סוד גלוי שבימים האחרונים תנועת ש"ס הולכת ויורדת בסקרים, ולעומת זאת בנט צובר עוד ועוד מנדטים".

   "ומלבד זה המחלוקות והוויכוחים אוכלים כל חלקה טובה בעוונותינו הרבים (עיין ערך דגל ועץ, קול ברמה ועוד)" כותב הגר"מ מזוז.

   ראש ישיבת 'כיסא רחמים מבקש מהגר"ש בעדני: ""לכן אני מציע לכת"ר שיציע הצעתי לפני חברי המועצה, למען ישרור שלום במחננו לעשות שלום אמיתי בין ר' אריה דרעי לר' אליהו ישי הי"ו מתוך כבוד הדדי והסכמה מלאה".

   הרב מזוז משבח את אלי ישי וכותב: "הן ידוע שהגר"ע יוסף זצ"ל התבטא על האחרון בכתב ובע"פ "בכל ביתי נאמן הוא". ומכיר אני שאהוב הוא מאוד על הציבור, גם על החרד"לי וגם על החילוני. מתהלך בתומו צדיק ואומר על הן הן ועל לאו לאו, ואם יעבדו שניהם מתוך שיתוף פעולה בע"ה תהיה ברכה גדולה לכולנו".

   הגר"מ מזוז מסיים את מכתבו בהצהרה דרמטית: "לצערי אם לא תהיה אחדות, אאלץ למשוך ידי מהתנועה. וכשם שקיבלתי שכר על הדרישה אקבל שכר על הפרישה". את המכתב חותם הרב במילים: "הכותב מכל הלב למען טובת הכלל".

   ישי |
   הגב