מרן הגראי"ל לא מקבל קהל בשל חולשה

בימים האחרונים הצטמצמה קבלת הקהל במעונו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן בשל חולשתו. לדברי מקורביו, הגראי"ל לא יקבל קהל במהלך הימים הקרובים בשל חולשה, אך סדר יומו נשמר {התפללו}

בימים האחרונים הצטמצמה קבלת הקהל במעונו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן בשל חולשתו. לדברי מקורביו, הגראי"ל לא יקבל קהל במהלך הימים הקרובים בשל חולשה, אך סדר יומו נשמר.

במוצאי שבת האחרונה פונה הגראי"ל לבדיקות בבית החולים 'מעייני הישועה' לאחר שחולשה כבדה תקפה אותו, אמש (א') הוטב מצבו. מקורביו מספרים, כי מזה כמעט שבוע שראש הישיבה חש חולשה לאחר שסובל מדלקת קלה, ובשל כך הצטמצמו השיעורים וזמני קבלת הקהל, עד לימים האחרונים בהם לא מאפשרים נאמניו של ראש הישיבה כניסה כלל מלבד מקרים בודדים בכדי לשמור על בריאותו.

ראש הישיבה שומר על סדר יומו בתפילות המתקיימות במעונו אך ללא קהל מבחוץ עם מניין מצומצם. כמו כן אין קבלת קהל באופו רשמי מלבד מקרים דחופים המונחים על שולחנו.

מקורביו מספרים כי למרות הכאבים העזים, הרי שבתפילות בברכות העמידה עמד מרן ראש הישיבה בכל מהלך תפילות השמונה עשרה. המקורבים מציינים כי ככל הנראה מדובר בחולשה כללית שתחלוף עד מהרה ומביעים את תקוותם הרבה כי בעזרת ה' כבר בימים הקרובים ישוב מרן ראש הישיבה לאיתנו ולשגרה מלאה.

הציבור נקרא להתפלל להמשך בריאותו של מרן, ר' אהרון יהודה לייב בן גיטל פייגא.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.