מרן הגראי"ל שטיינמן התבטא: " מתפלל שלא יוטלו סנקציות פליליות" – פרסום ראשון

על רקע חילוקי הדעות שנתגלעו בשעות האחרונות בנושא הסנקציות  הפליליות,  במעונו של מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן  עוקבים בדריכות אחר כל בדל של מידע שמגיע מחדרי הועדה, מהסנקציות הם אינם מתרגשים.

גזירת הגיוס אמנם מדירה שינה מעינו של מרן ראש הישיבה הרב שטיינמן, אולם הוא בטוח כי בסופו של דבר לא יוטלו סנקציות פליליות.

 

ב'יש עתיד' הרימו להנחתה, כאשר יאיר לפיד הודיע  בחמישי כי בלי סנקציות פליליות יש עתיד תפרוש מהממשלה,  שלפיד מתכוון הוא גם מיישם, התיאום של לפיד עם האח בנט נותר כפי שהיה בימי הקמת הממשלה.

אטיאס4

איילת שקד הצליחה ברוב חכמתה לסובב את חברי הכנסת החרדים על זרת האצבע הקטנה שלה. שקד נטעה תקוות כשהצהירה לגפני שלא יהיו סנקציות פליליות, גפני שניחן בחושים מחודדים בלע את הפיתיון והאמין להבטחות, אלא שבשבוע האחרון האסימון נפל גם לגפני ולדרעי, והוא איים בפרישה מועדת שקד, הבוקר אמנם אטיאס הגיע לוועדה אולם הוא הבהיר כי הוא לא תומך בהסדר, במקביל נתניהו כפי שחשף כתבנו בכנסת אבי שיף  עצר את הדיונים בנושאים הרגישים.

ונחזור לבית ברחוב חזון איש 5, שם לא מסתמכים על היושר של הטייסים,  מרן שליט"א, כך אומרים מקורבי הבית  התבטא: כי "לא יהיו סנקציות פליליות", במידה ואכן יהיו סנקציות פליליות, הרחוב החרדי יבער. "בסוף זה יגמר בפשרה", סבורים מקורבי הבית.

עתה שנתניהו, התעורר ברגע האחרון, אולי ברור מה התכוון ראש הישיבה בדבריו.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. זה ענין יותר הצהרתי, שבמדינת ישראל לימוד תורה זו עבירה פלילית

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. לא מבין בכלל, וכי החוק הזה הוא טוב אם לא יהיו סנקציות פליליות???

    דוד |
    הגב