מרן הגראי"ל שטיינמן והרב הדת"ל חיים דרוקמן: "לקיים היום יו"כ קטן למען החטופים"

מרן הגראי"ל שטיינמן והרב חיים דרוקמן, יוצאים בקריאה לקיים היום – ערב ר"ח תמוז מוקדם, תפילת 'יום כיפור קטן' למען החטופים. "הלב של עם ישראל פועם כולו יחד עם המשפחות שילדיהם נחטפו בידי בני העוולה".

מרן הגראי"ל שטיינמן המנהיג המוביל בציבור החרדי והרב חיים דרוקמן, מראשי רבני הציונות הדתית ורבה של ישיבת 'אור עציון', יוצאים בקריאה לקיים היום – ערב ר"ח תמוז מוקדם, תפילת 'יום כיפור קטן' למען החטופים. "הערב, לפני תפילת מנחה נתכנס כולנו לתפילה מיוחדת למען שחרור החטופים", קראו הרבנים והוסיפו כולנו מתגייסים וקוראים להתפלל שאין הקב"ה מואס בתפילתן של רבים שנאמר 'הן א-ל כביר -ולא ימאס". הרב דרוקמן ציין כין: "הלב של עם ישראל פועם כולו יחד עם המשפחות שילדיהם נחטפו בידי בני העוולה. בימים האחרונים אנו משתהים לנוכח הערבות ההדדית של עם ישראל כולו שמחפש כל דרך לסייע בדבר".

הרב דרוקמן הוסיף כי בוודאי שכוחות הביטחון עושים כל מאמץ להשיבם וכל אחד מאיתנו עושה מה שהוא יכול. "מה שנדרש מאיתנו זה להתפלל וכל אחד יכול להתפלל לקב"ה, שיסיע לכוחות הביטחון וחיילי צה"ל לגלות את מקומם ולשחרר את החטופים, לשם כך אנחנו מרבים בתפילה..

יש לציין, כי בהמשך לקריאתם של מרן הגראי"ל שטיינמן והרב דרוקמן, הודיעו רבני קהילות רבים מרחבי הארץ, כי הם יקיימו את התפילה וינסו לקרוע שערי שמיים למען שובם של הנערים החטופים. תפילות מרכזיות יתקיימו במערת המכפלה, צפת והיישובים טלמון, נוף אילון ואלעד יחד עם הוריהם של איל נפתלי וגל-עד.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הכותרת המשווה בין מרן הגאי"ל ו"הרב" דרוקמן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • בהחלט אסור להשוות בין תרי צנתרי דדהבא בגלל שאין לנו הכלים

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב