מרן הגרח"ע? במודיעין עילית לא שמעו עליו – בושה! – מאמר מתושבת כאובה

מודעת אבל

עברו 24 שעות .
מזמן שנפלה עטרת ראשנו ווי לה לארעא דישראל, על הילקח מאתנו מו"ר עט"ר איש קדוש וטהור, צדיק יסוד עולם, חסידא קדישא מקרתא ושופרא דירושלים, המתמיד, השקדן, שייף עייל שייף ונפיק וגריס באורייתא תדירא, ענוותן, לא מחזיק טיבותא לנפשיה, שריד לדור דעה, חד מתקיפי קמאי, איש האמת, למד, לימד, העמיד תלמידים הרבה, זיכה את הרבים, גמל חסדים, חריף ובקי, סיני ועוקר הרים, ידיו רב לו בכל מקצועות התורה, כל רז לא אניס ליה, אוהבן של ישראל, דיינא דנחית לעומקא, משנתו קב ונקי, נר ישראל, עמוד הימני, פטיש החזק, מקים עולה של תורה, מחזיר עטרה ליושנה, המאור הגדול, מרן הראשל"צ פאר הדור שר התורה פוסק ההלכה רבן של כל בני הגולה הרב עובדיה יוסף זצוקלל"ה,
אוי, מי יתן לנו תמורתו וכל בית ישראל יבכו את השרפה אשר שרף ה'.

בושה וחרפה לעיר מודיעין עילית כל לוחות המודעות עדיין ריקות ואין כל מודעת אבל או ניחום אבלים. מן הראוי לעיר חרדית עיר תורה לכבד את כבוד מרן וכבוד תורתו ובאותו היום לתלות מודעות, להביע צער וכאב על הסתלקותו של עמוד האש מאיתנו.

13 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עצוב וכואב לאמת את המודעה, אני תושבת העיר, התאמצתי לחפש מודעה או שניים על לוחות המודעות, רק לאחר מאמצים מצאתי מודעה לא של העירייה של בית כנסת מהאזור! אנשים הגיע הזמן לשנות את המצב הזה! תחשבו טוב טוב זה בידים שלנו! כשמרן הגרי"ש זצוק"ל נפטר המודעות נתלו ברגע בו פורסם הרמקול בחוצות העיר… אז אל תחפשו תרוצים להצדיק את המצב, תבינו צריך כאן שינוי. בתפילה כי מרן יעתיר עלינו לגאולה שלמה אמן.

  1 |
  הגב
 2. צריך זכות מאוד מיוחדת להספיד/להצטער/להביע אבל- על ענק שכזה, קודש קודשים, מורם מעם, איש האמת ועוד ועוד ועוד ועוד- ואת הזכות הזו אין לפוירשטיין ולגוטרמן וחבריהם.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. א. לא היו מודעות בקרית ספר. – לא חוכמה לפרסם. רק בעיתונים.
  אתמול בערב (יום שלישי) ראיתי רק מודעה אחת.
  היו פעמים – שלא ראו דבר אחר בלוח המודעות.
  ב. הרבה מאוד מאנשי העיר אכן היו בהלוויה.
  ג. בירושלים היו מודעות באותו הערב – בשעה 20.40 וגם לפני ההלוויה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. א. אני ראיתי מודעות אבל בברכפלד.
  ב. גם בירושלים המודעות עלו רק בבוקרו של יום שלישי. אז בבקשה תלמדי את העובדות לפני שאת מעלה "אייטם" לרשת!

  מאיר |
  הגב
 5. למה שישימו מודעות? הרי הספרים שלו לא מכניסים לביתם ולא לבית מדרשם אפילו שהתורם ספרדי שמתחנן אליהם והם שמים פס על התורם
  יש כאלה כפויי טובה
  סימן לגוי: כפיות טובה

  ימח שמכם אמן |
  הגב
 6. היו מלא מודעות ממש הסתה בלי לבדוק

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. אני ראיתי מודעות בלוחות בברכפלד

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב