מרן הגר"ח לשמחה גולדין: "חשוב מאוד להביא את החלל לקבר ישראל"

אל ביתו של מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א נכנס היום (שלישי) שמחה גולדין, אביו של החייל הדר גולדין ז"ל שנהרג במהלך מבצע "צוק איתן", והוכרז כחלל וכנעדר. מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א:"חשוב מאוד להביא את החלל לקבר ישראל, ויש לעשות השתדלות רבה לשם כך"

אל ביתו של מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א נכנס היום (שלישי) שמחה גולדין, אביו של החייל הדר גולדין ז"ל שנהרג במהלך מבצע "צוק איתן", והוכרז כחלל וכנעדר.
שמחה גולדין פנה אל מרן הגר"ח קניבסקי וסיפר על התקופה הקשה אותה הם עוברים מזה ארבע שנים ועל המאמצים להשבתו של הדר ז"ל לקבר ישראל.
מרן הגר"ח שמע את דבריו בכאב והביע את תקוותו כי ישוב במהרה ויזכה להגיע לקבורה.

לשאלתו של הדר עד כמה צריך לפעול בענין ובאיזה מחיר, השיב הגר"ח כי ודאי זה ענין חשוב מאוד להביא יהודי לקבר ישראל, ויש לעשות לשם כך השתדלות רבה, בין בתפילות ובין בפעולות אחרות.

בהמשך הפגישה העניק שמחה גולדין למרן הגר"ח את הספר החדש שיצא השבוע לאור "איך לבנות חיים – חברותא במסילת ישרים עם הדר גולדין", ספר אותו הוציאו בני המשפחה מכתביו של הדר ז"ל ובו הערות על הספר "מסילת ישרים". הגר"ח עיין בספר זמן ממושך והביע קורת רוח רבה ואמר: "עשיתם דבר טוב שהוצאתם את הספר, וזה יהיה לו לזכות שיזכה לשוב ולהיקבר בקבר ישראל כהלכה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מנחם קולדצקי אתה שייך לעץ אז מה אתה מביא מהגרח"ק???

    אתה נטורי קרתא ועץ הולכים יחדיו כל הזמן אז מה לך ולרבן של ישראל הגרח"ק שליט"א??!!

    נתי |
    הגב