מרן הגר"ח קניבסקי בירך את ראשי מכון Ht קליניקס

ראשי המכון ובהם היו"ר הרב חיים רייכר הציגו בפני מרן את מכשיר הבדיקה החדשני שיכול לגלות מחלת לב כלילית העלולה לגרום לדום לב פתאומי * מרן בירך את ראשי המכון על פעילותם והזכיר כי "כל המציל נפש אחת מישראל כאילו קיים עולם מלא"

ראשי מכוןht קליניקס ביקרו אצל מרן הגר"ח קניבסקי וזכו לברכתו לפעילות המכון בהצלת חיי אדם בישראל.
ראשי הנהלת המכון ובהם היו"ר הרב חיים רייכר הציגו בפני מרן הגר"ח קניבסקי את מכשיר הבדיקה אשר מצליחה לגלות מחלות לב כליליות העלולות לגרום לדום לב פתאומי.
הם סקרו בפני מרן את פעילות המכון ואת העובדה כי הודות לבדיקת הלב החדשנית יכולים רבים לגלות את בעיית הלב לפני שהיא מתפרצת וגורמת לדום לב פתאומי.
מרן הגר"ח קניבסקי בירך את ראשי המכון על פעילותם והזכיר כי כל המציל נפש אחת מישראל כאילו קיים עולם מלא.
בדיקת HT הינה בדיקה חדשנית ללא כאב וללא סיכון ומבלי כל הכנה מוקדמת אשר מספקת תוצאה מהירה וקלה לפענוח.
בדיקת HT מבוססת על אלגוריתם חדשני אשר פותח בישראל ואשר מנתח את השינויים בקצב הלב במנוחה.
במהלך הבדיקה הנבדק מחובר להולטר לפרק זמן של כשעה בלבד ולאחר מכן הנתונים נשלחים לעיבוד וניתוח על ידי האלגוריתם למטרת גילוי של מחלה איסכמית פעילה.
לאחרונה פורסם בכתב עת קרדיולוגי מוביל (American Journal of Cardiology, יוני 2015) מחקר שמדגים את יכולתה של בדיקת HT לשלול מחלה כלילית משמעותית עם 98% NPV (negative predictive value).
על פי המועצה הלאומית למניעה וטיפול במחלות לב וכלי דם של משרד הבריאות, מומלץ על ביצוע בדיקת לב במאמץ מרבי מעל גיל 35 בנוכחות גורמי סיכון לבביים למטרת גילוי מוקדם של מחלת לב כלילית העלולה לגרום לדום לב פתאומי.
במכון HT קליניקס המפואר במגדלי בסר בבני ברק, ניתן לעבור את הבדיקה בנגישות מירבית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.