מרן הגר"ח קניבסקי לילד החולה: "תניח את הפאות לפני האוזניים"

מעשה מרגש התרחש באחרונה במעונו של מרן הגר"ח קניבסקי בני ברק. לקודש פנימה נכנסו הילד אליהו בן 10 החולה במחלת הסרטן, אביו והרב אהרן אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה'- המטפל בחולי סרטן.

הרב אהרן אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה' פנה למרן הגר"ח קניבסקי וסיפר כי לפני מעלה משנה הגענו להרב בכדי לבקש את ברכתו לרפואת הילד אליהו, ומרן השיב בשעתו, "רפואה שלמה בקרוב', ואכן לתדהמת הרופאים המחלה הנוראה שרבים חללים הפילה- חלפה לה כלעומת שבא, והילד היקר אליהו שב לחייו הרגילים כמו חבריו. באחרונה למרבה הצער שבה המחלה לילד וכעת נזקק לעבור טיפולים קשים מאוד בבתי חולים אשר מתישים אותו וגורמים לו לסבל נוראי. "אנחנו רוצים שהרב יברך שוב את הילד" התחנן הרב אברמן כשדמעות זולגות מעיניו.

מרן הגר"ח קניבסקי שמע את הפרטים ולפתע הרים את ידו והוציא את פאותיו של הילד אליהו מאחורי אוזניו והניח מקדימה." תניח את הפאות לפני האוזניים ובזכות זה תבריא" ציין מרן הגר"ח קניבסקי.

בני המשפחה והסובבים ציינו כי באחרונה מרן הרב קניבסקי המליץ לאנשים רבים להוציא את הפאות מאחורי האוזניים ובזכות זה יראו ישועות ויהיו בריאים. הרב אהרן אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה',:" דברי מרן הרב קניבסקי ריגשו מאוד את הילד ובני משפחתו- צדיק גוזר והקב"ה מקיים, וכולנו תקווה כי בקרוב נוכל לבשר ולהתבשר על רפואת הילד אליהו היקר. הציבור נקרא להמשיך ולהתפלל לרפואת הילד אליהו בן רות לרפואה שלמה בתוך שאר חולי ישראל.

IMG_0015 IMG_0014

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הרב קני'יבסקי שליט"א צדיק יסוד עולם.
  צדיק גוזר והקב"ה מקיים
  אני מאמינה גדולה בסגולותיו וברכותיו של הרב שליט"א.
  ומתפללת שהילד הצדיק יתרפא במהירה אמן ואמן.

  רבקה מלונדון |
  הגב