מרן הגר"מ מאזוז תוקף את דרעי: "מי שחלש בעניין השבת שלא ינהיג שום תנועה!"

ראש הישיבה הגאון רבי מאיר מאזוז התבטא אמש בחריפות נגד יו"ר ש"ס אריה דרעי במהלך חגיגות הניצחון של תנועת יחד באולמי קונטיננטל בבני ברק. צפו

ראש הישיבה הגאון רבי מאיר מאזוז, התבטא אמש בחריפות נגד יו"ר ש"ס אריה דרעי במהלך חגיגות הניצחון של תנועת יחד באולמי קונטיננטל בבני ברק. מרן ראש הישיבה הגאון הגדול הרב מאיר מאזוז שליט"א תקף את דרעי בכנס: "דרעי מתחמק כל פעם בנושא השבת. מי שהוא חלש שלא ינהיג שום תנועה! ‏מרן זיע"א אמר כשמינה את דרעי לראשות שס 'תדונו אותי לכף זכות' למה מרן אמר את זה? כי לא רצה במצב הזה".

"פעם היה ברית של אריה דרעי, והוא לא הזמין את אלי ישי. שכחת שהיית איתו כמה שנים? למה הוא לא יכל להזמין אותו. כיצד יכול לרמוס את מי שהיה יד ימינו של מרן במשך 12 שנה?" תהה מרן ראש הישיבה.

הרב מאזוז והמשיך ותקף את דרעי כאשר הזכיר בדבריו שמרן הרב עובדיה יוסף לא רצה את דרעי  ואהב את אלי ישי, "בהתחלה רצה שיהיה שלום בינהם ,עשה החוט המשולש, אלי ישי היה עם מרן 12 שנים. מה הם לא מבינים".

מרן התייחס לתוצאות הבחירות, ואמר: "שהגיע הזמן שיחד תרבה ותפרה, מ27 ל-72 ואז נוכל להתאחד עם שס, נעשה סיום השס – ואם נחבר את את שס ויחד זה יוצא בגמיטריה 382 כמניין בן איש חי שנוכל להמשיך ללמוד מתוך אריכות חיים ושלווה".

מרן ראש הישיבה הרב מאיר מאזוז שליט"א הוסיף: "ראיתי במרכז העניינים שהביאו מחקר על תפילין ואמרו שם שמי שמניח תפילין זה פותר בעיות בלב. מחר יש לנו בר מצווה לנכד אקרא את זה שם".

צפו

 

 

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. איפוא יש עוד פעם שמרן אמר "תדונו אותי לכף זכות"?? אין!!!

  ברור שמרן לא רצה בדרעי!!!
  אין עוד שום מקום שמרן התנצל על דבריו רק כשהחזיר את דרעי כי הוא לא רצה אותו!!
  ציטוט ממרן: תדונו אותי לכף זכות, אין לי ברירה, אני מוכרח להחזיר את הפיקדון. כולם מבינים שמרן זועק אני לא רוצה אותו! מאיימים עלי! מאיימים על הרשת! מאיימים על כל המוסדות שהקמתי!!!

  דרעי רועד מאלי ישי בצדק |
  הגב
 2. דרעי שפל מתועב . אלוקים ישלח אותו שוב לכלא בקרוב

  מתפללים לראות את נפילת דרעי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. רבנית קוק תליט''א: שס מפלגה רעה ואנשיה אלימים. נו נו היא בטבריה. שס היום הרס אותה העברין האסיר המשוחרר ממש נחש שיצא מהחור שלו. ראו רבותי הנזקים של מכלוף ימח שמו וזכרו אמן

  מכות ואלימות של פעילי שס נגד תלמידי כסא רחמים שיירת הרכבים של שס נעצרה תחת ישיבת כסא רחמים על מנת להתגרות ולהפריע לסדר הלימוד, אך משראו בשס שהתלמידים נשארים אדישים יצאו פעילי שס כאחרוני העבריינים והחלו להכות את תלמידי הישיבה – חילול ה׳ כזה טרם היה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. אברהם גואטה

  בהצלחה לתנועת יחד, הרב מאזוז שליט"א ורבי אליהו ישי הי"ו, אמן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. לא יהיה תקומה לבעלי המחלוקת של כסא הגאווה

  מספיק עם הגאווה המטופשת הזו, היא שמביאה אסונות וחילולי שבת, והורסת את התמימות הספרדית באמונת חכמים וכו' גורו לכם, אני יכול לכתוב כי לא שייך לאף צד, צופה ומתבייש

  יעקב |
  הגב
 6. בהצלחה רבה לתנועת יחד

  ברכת מרן ראש הישיבה הגאון הגדול הגדול מאיר עיני ישראל הרב מאיר מאזוז שליט"א איתכם

  חרדי |
  הגב
 7. איך לא מתביישים

  איך אלה שקוראים לעצמם תלמידיו של הרב מאזוז לא מתביישים להאכיל אותו כל היום בסיפורי שקרים רק בשביל להצדיק את המחלוקת

  קובי |
  הגב
 8. יחי המלך

  יחי אדוננו מורנו ורבנו מרן הרב מאיר מאזוז שליט"א לעולם ועד

  אבישי נקי |
  הגב