מרן הרב עמאר ושר השיכון בביקור מיוחד ומשותף בתל ציון – צפו בגלריה

ביקור מיוחד של שר השיכון אורי אריאל יחד עם הראשל"צ מרן הרב עמאר התקיים היום בעיר החרדית תל ציון, את הביקור פתחה הפמליה המכובדת בת"ת המסילה שם ערכו התלמידים קבלת פנים מיוחדת לשר ולמרן הרב עמאר, האורחים החשובים שוחחו עם התלמידים ואף גילו עניין בסוגיות הנלמדות בכיתה.

בסיום קבלת הפנים שמעו הנכבדים סקירה מקצועית בידי ראשי היישוב תל ציון ומוסדותיה ובראשם מנהל היישוב רוני בן חמו.סקירה נאמר אודות התפתחות תל ציון, וכי מתגוררים בני משפחות אברכים בני תורה לצד בעלי בתים מכל העדות והחוגים, ובאחדות נפלאה.

עם סיום הסיור בת"ת המסילה המשיכה הפמליה לסיור מקיף בפרויקט הבניה הנבנה בידי החברות ש.א.ג (ולול) בניה ופיתוח בע"מ ובתי אמנה, במהלכו נבנים מאות יח"ד המיועדות למגזר החרדי תוך הקפדה על איכות ורמת בניה גבוהים בהרבה מהמקובל.

הראשל"צ מרן הגר"ש עמאר ושר הבינוי והשיכון אורי אריאל הביעו קורת רוח מרובה על ההתקדמות בבניית שלב א' ולנוכח הידיעה כי בתקופה הקרובה תחל בנייתו של שלב ב' זאת לנוכח העובדה כי בשלב א נותרו דירות בודדות.

השר אורי אריאל סיפר לראשל"צ על הלחצים הגדולים נגד הבניה היהודית ואיחל: "אנחנו מתפללים ומברכים שתהיה פה עיר גדולה בישראל עם הרבה תורה וחסד".

הרב עמאר הגיב על הלחצים נגד הבניה ובירך את השר: "התורה זה הקיום שלנו ושל הארץ שלנו. מי לא הפחיד אותנו, זה לא הנשיא הראשון שהפחיד אותנו ובעז"ה יהיה האחרון. אנחנו לא צריכים להבהל. שומר ה' ישראל נשים ביטחוננו בה' ונוסיף תורה ובעז"ה יהיה טוב".

בתום הסיור הממושך בשטח הבניה, מסר הראשל"צ הגר"ש עמאר שיעור תורני בישיבת שערי תורה בתל ציון שם האזינו תלמידי הישיבה ברוב קשב לשיחת החיזוק של הראשל"צ והתבשמו מאור תורתו.

צפו בגלריה מהביקור:

A1 (2)

A1 (3)

A1 (3)

A1 (4)

A1 (5)

A1

A1

A1 (2)

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לישי, אני יודע שמרן הרב עובדיה זצ"ל הפנה את השאלות הסבוכות
  הרב שלמה עמאר שליט"א . ולא למישהוא אחר גם לא לבניו…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. חה חה חה חה חה חה חה חה חה חה חה חה יש מספיק אנשים שאפשר לישאול אותם.

  ישי |
  הגב
 3. לכל החכמולוגים שמזלזלים בכבוד ת"ח ה' ירחם עליכם אני ממש לא רוצה לאחל לכם להגיע למצבים שחלילה תצטרכו את ההכרעות של "מרן" הרב עמאר כמו בנושא ממזרים עגונות ושאר ירקות שרק מי שבהיקף של הרב עמאר והרב בוארון יכולים להכריע בדורנו הדל ואולי אז תבינו למה קוראים לרב עמאר מרן?! אני לא מאחל לאף אחד חלילה אבל חכמים (במקרה הזה כנראה חכמולוגים- טיפשים) הזהרו בדבריכם …. אוהו כמה שתזהרו……. לא על אף אחד מישראל. אמן.

  אחד מהתלמידים |
  הגב
 4. נכון שהתואר מוצדק אבל זה עולה בלהילחם בדרעי ושס כאילו דרעי שונא את הרב עמאר אבל כמה שאפשר לילחם בשס קוקר מוכנים אפילו עד כדי לקרוא לרב ספרדי מרן העיקר בשביל שנאת דרעי
  למה
  חבל למה
  כ ו ב ע
  ספרדים עורו
  כולם בסוף שונאים אתכם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. לקבל תואר 'מרן' זב עולה בעשרות שנות לימוד תורה
  + להיות מורם מעם שדעת הבריות נוחה הימנו,
  וממילא דעת המקום נוחה הימנו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. כמה עולה לקבל תואר מרן?……(לא מתערב בהחלטה)

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב