מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי לסגני ראש העיר: יישר כוויח על הסדרת הגנרטורים (וידאו)

הגר"ח קנייבסקי הודה לסגני ראש עיריית ירושלים יוסי דייטש וישראל קלרמן על פעילותם המשותפת בנושא הסדרת הגנרטורים לטובת אלו שאינם משתמשים בחשמל בשבת.

אמש נכנסו 2 סגני ראש עיריית ירושלים מיהדות התורה למעונו של הגר"ח קנייבסקי בכדי לבשר לו על התקדמות ההליכים בהסדרת הגנרטורים ברחבי העיר, הגר"ח שקיבלם בחמימות שמע את הפעולות שנעשו עד כה בנושא ובירכם בברכה והצלחה להמשך הדרך.[alooma ref="49efc1353ced8f712ce9bb6441f9eefd.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]
כזכור בישיבת מועצת עיריית ירושלים האחרונה שהתקיימה ביום חמישי בשבוע שעבר הצליחו מ"מ ראה"ע הרב יוסי דייטש וסגן ראש העיר הרב ישראל קלרמן לבטל סעיף חמור שאושר בוועדת הביקורת העירונית שבראשות איש מרצ פפה אללו, אותו סעיף קבע כי נגד כל מפעילי הגנרטורים בעיר שלא הוסדר מעמדם עד כה יוגשו כתבי אישום, הרב דייטש והרב קלרמן פנו בנושא לראש העיר שהודיע בישיבת המועצה כי הוא מסיר את הסעיף ולא מוכן לאשרו שכן מדובר בהליך שנמצא בתקופה האחרונה בהסדרה וכי הועדה המצומצמת שבה חבר הרב דייטש יחד עם אנשי מקצוע ומנהלי מחלקות שהוקמה לטיפול בנושא אמורה להסדיר את מעמד הגנרטורים בעיר ולהביא להכשרתם בוועדות העירוניות.

כאמור אמש נכנסו השניים לעדכן את מרן הגרח בנעשה בנושא, ובהצלחה לבל יורע לקהילות המשתמשות בגנרטור בשבת ואכן האיום המרכזי הוסר והליך ההכשרה נמצא בעיצומו.

דייטש וקלרמן סיפרו למרן הגר"ח כי בשכונת בית וגן כבר הוסדר הנושא וכי כעת עומדים לאשר את הפעלת הגנרטורים גם בשכונות נוספות בעיר. הגר"ח בירכם

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.