מרן שר התורה: "להרבות קדושה בעם ישראל"

ראשי ארגון "טהרת הבית", עלו השבוע למעונו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א שבירך אותם לרגל השנה החדשה

 

 

ראשי ארגון "טהרת הבית", עלו השבוע למעונו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי שליט"א, להתברך מפיו ליטול עצה ותושייה לקראת השנה החדשה, ולסיכומה של שנה גדושת פעילות מבורכת למען הרחבת גבולות הקדושה בעם ישראל.

מיסד הארגון הרב יחזקאל מוצפי שליט"א, הציג בפני מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי שליט"א חוברת המסכמת את הפעילות הנרחבת והמסועפת שנערכה השנה ברחבי הארץ, במסגרתה נוסדו מקוואות חדשים ושופצו עשרות מקוואות ישנים, בישובים ובמקומות הנידחים ביותר, אשר ברבים מהם מתגוררים אנשים הרחוקים משמירת תורה ומצוות, ובכל זאת חפצו במקווה טהרה פעיל במקום מגוריהם.

הרב מוצפי ציין בפני הגר"ח קניבסקי שליט"א כי חלק מהמקוואות נבנו מחדש במקומות בהם לא היה מקווה כלל, וחלק מהמקוואות היו קיימים ופעלו במצב של הזנחה ועזובה מחמת חוסר תקציב, וכעת נבנו ושופצו ברוב פאר והדר, על פי הסטנדרטים הגבוהים של ארגון 'טהרת הבית'. את המימון המלא השיג הארגון מנדיבי עם, שחפצו ליטול חלק ולהיות שותפים בהרחבת גבולות הקדושה ובקירוב לבבות ישראל לאביהם שבשמים.

מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א הביע קורת רוח מרובה מפעילות קדושה זו ובירך את ראשי הארגון בברכת ברכה והצלחה ושיזכו להרבות קדושה בעם ישראל. במהלך הביקור, שאל הרב מוצפי את מרן הגר"ח קניבסקי, האם ניתן לצאת ידי חובת פדיון כפרות בתרומה לארגון טהרת הבית. מרן שליט"א השיב בחיוב ואף הוסיף ואמר כי תרומה לפעילות כה קדושה ונחוצה, היא "יותר מפדיון כפרות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.