מרסיי: חרדי נדקר על ידי מחבל דאע"ש

ציון סעדון, חסיד חב"ד בן 56 נפצע קשה מדקירות סכין במרסיי, הערב דווח כי שלושה גברים עם סמלי דאע"ש התקרבו אליו שאלו אותו אם הוא יהודי משהשיב בחיוב הציגו בפניו תמונה של המחבל מטולוז ודקרו אותו, מצבו קשה {אירופה ממשיכה לדמם}

ציון סעדון, חסיד חב"ד בן 56 נפצע קשה מדקירות סכין במרסיי, הערב דווח כי שלושה גברים עם סמלי דאע"ש התקרבו אליו שאלו אותו אם הוא יהודי משהשיב בחיוב הציגו בפניו תמונה של המחבל מטולוז ודקרו אותו, מצבו קשה.

סעדון משמש כמור במרסיי, פעיל חב"ד נדקר שלוש פעמים בגופו, בשיחה עם ויינט סיפר הרב אליהו עטייה הרב של הקהילה היהודית במרסיי "הוא בדיוק חזר לביתו, הוא גר בשכונה שיש בה אלימות. אז התקרבו אליו כמה חבר'ה עם קטנועים ודקרו אותו. לפי מה שהבנתי, הם גם צילמו את האירוע".

צבי עמר, נשיא הקהילה היהודית בצרפת נסע לבקר את סעדון בבית החוליםץ לפני כשבוע נדקר גבר חרדי מחסידות גור בגבו כאשר הלך ברחובות מילאנו שבאיטליה.

האירוע מתרחש כשברקע משטרת צרפת מנהלת מצוד אחרי טרוריסטים הקשורים למתקפת הטרור שחוותה המדינה בשבת, היום במהלך פשיטה משטרתית על פרבר סן דאני כחצי שעה מפריז נהרגו שלושה מחבלים ונפצעו כחמשה שוטרים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.