"טראמפ חולה נפש – דומה להיטלר" (הקלטה)

מרצה לפסיכיאטריה באוניברסיטת 'ייל' שקבעה יחד עם מומחים כי דונלד טראמפ לא יציב נפשית – מסבירה בראיון לגלי צה"ל על תוצאות המחקר. האזינו. { פסיכולוגיה}

מרצה לפסיכיאטריה באוניברסיטת 'ייל' שקבעה יחד עם מומחים כי דונלד טראמפ לא יציב נפשית – מסבירה בראיון לגלי צה"ל על תוצאות המחקר. "טראמפ סובל מהפרעת אישיות נרקסיסטית מסוכנת". המחקר הוצג במהלך כנס  של האונברסיטה, משתתפי הכנס פתחו עצומה באינטרנט שקוראת להדחתו של טראמפ, עליה חתמו עד כה כ-15 אלף אנשי מקצוע מתחום בריאות הנפש בארה"ב,

המרצה טוענת כי דונלד טראמפ, מראה "סימנים של מחלה נפשית" שהופכות אותו ל"בלתי כשיר" לתפקידו. לטענתה, טראמפ "מפגין תסמינים של נאציזים".

מומחה אחר גרתנר טוען כי טראמפ סובל מתסמונת פסיכולוגית הקרויה "נרקסיזם ממאיר" בהם פראנויה, וסדיזם.

גרתנר לא חושש להשוות את טראמפ להיטלר "אומרים שאסור לעולם להשוות, אבל היטלר נמצא בראש קבוצה של מנהיגים בעלי אישיות נרקסיסטית ממאירה, וטראמפ הוא חבר בקבוצה הזאת. וכשאדם כזה נוטל את השלטון בארצו, המציאות הפוליטית משתנה. מעולם לא חזיתי ברטוריקה כזאת משום פוליטיקאי בארה"ב. אנחנו עדים לשינוי דרמטי בשיח ולתחילתה של נאציפיקציה של אמריקה", אומר גרתנר.

בראיון לדה מרקר מסביר גרתנר כי טראמפ הוא האדם שיכול ללחוץ על הכפתור האדום. "תראה מה קורה עכשיו עם צפון קוריאה, יש לנו עסק עם שני מטורפים שמשחקים עם חיינו. הדבר הזה עלול להביא לקטסטרופה, והרבה מאוד אנשים ימותו".

האזינו לראיון

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.