משבוע הבא: קופיקס ב-6 שקלים

רשת קופיקס הודיע היום (חמישי) על העלאת מחירי המוצרים בכלל סניפי הרשת מ-5 שקלים ל-6 שקלים. { החגיגה נגמרה}

בשורת ה-5 שקל לקפה התנפצה היום לאחר שרשת קופיקס הודיעה היום (חמישי) על העלאת מחירי המוצרים בכלל סניפי הרשת מ-5 שקלים ל-6 שקלים

. ההעלאה תכנס לתוקפה ביום ראשון הקרוב ותיושם בכל סניפי הרשת.

יש לציין כי סופר קופיקס" אינה מייקרת את מוצרי הסופר ותמשיך למכור כ-800 מוצרים ב-5 שקלים.

לדברי הרשת, ההעלאה היא ההתייקרויות במשק, לדוגמא בשכר הדירה, שכר המינימום, הארנונה, החשמל וחומרי הגלם, שאינם מאפשרים לרשת להמשיך ולמכור את מוצריה ב-5 שקלים.

"מאז שפתחנו את רשת קופיקס לפני שלוש וחצי שנים, חסכנו לצרכנים באופן ישיר ועקיף מעל מיליארד שקלים", אמר היום אבי כץ, יזם הרשת ובעלים. "אנחנו מוכרים כ-200 אלף פריטים ביום, דבר שחוסך לצרכנים כמיליון וחצי שקלים בכל יום, בהשוואה למחירים ברשתות האחרות. הרעיון העומד בבסיסה של קופיקס , מחיר אחיד לכל המוצרים, ימשיך להתקיים, אך המחיר יעמוד על שישה שקלים".

 

"ניסינו במשך תקופה ארוכה להילחם בכוחות השוק ולשמור על המחיר של 5 שקלים", הוסיף כץ. "שכר המינימום עלה, שכר הדירה עלה, ארנונה, חשמל וחומרי הגלם התייקרו ולא מאפשרים לנו עוד למכור ב-5 שקלים. העלאת המחיר תאפשר לנו להמשיך ולהתקיים כרשת חזקה, להעשיר את מגוון המוצרים ולהביא את המהפכה לכ-100 מיקומים נוספים. גם במחיר של שישה שקלים נמשיך לשמור על האטרקטיביות של הרשת ולהיות הרשת הזולה והמשתלמת ביותר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.