משב"קים יקרים – אל תכניסו את ליברמן לאדמו"רים

איווט לא יכול לגור בכפיפה אחת עם היהדות החרדית. נדו אותו, אל תכניסו לבית האדמו"ר מפרמישלאן, אל תלוו אותו לציוני הצדיקים. דעה

שר ביטחון בממשלת ישראל, שותף קואליציוני לממשלת החרדים, מגיע בעיצומה של השבת הקדושה לרכוש חזיר במרכזי הקניות באשדוד, וכל זאת על מנת לקושש קולות משונאי הדת. הצעד המתריס של ליברמן מהווה יריקה בפרצוף של הציבור החרדי בישראל. אפילו יאיר לפיד – ייאמר לזכותו – הקפיד לכבד את השבת, והגיע לאשדוד רק במוצ"ש.

ליברמן לא הסתפק בזאת, ואף התחיל להתריס לפני סוללת העיתונאים והמצלמות שהקיפו אותו במשפטי לעג ושטנה כנגד הציבור החרדי בישראל כי "החרדים לא עובדים, לא משלמים מיסים, ולא משרתים בצבא". מלבד העובדה כי ליברמן נשען על קלישאות מהעבר וסטריאוטיפים שאבד עליהם הכלח, משפטים מתריסים אלו גובלים בפשיזם ומזכירים אמירות אנטישמיות מהשואה, כלפי ציבור ענק בישראל שברובו עובד ומשלם מיסים.

ליברמן ממש עומד ומדקלם את מה שאמרו גרמנים כלפי יהודים, ואת הקוזקים והאוקראינים שטבחו ביהודי רוסיה. זאת בזמן שמדינת ישראל מממנת לאורך שנים את השיכורים, פושעים ורוצחים, שעלו לישראל וקיבלו סל קליטה רחב היקף. אדון ליברמן, צא ולמד על האוכלוסייה שלך – אלו אותם עולים מחבר העמים שטימאו פה את ארץ הקודש בחנויות לממכר חזיר, במועדוני בילוי, ובעוד טומאות שאין כאן המקום להעלות.

ולך איווט, שכבר ידע שנים לא מעטות בחדרי החקירות, מי אתה שתטנף פיך – המלא בוודקה – כנגד ציבור טהור שממשיך את השושלת היהודית. כן, אלו ממאה שערים שאתה נוהג לגדף ולחרף, הם אלו ששומרים על הגחלת הטהורה – שלא תכבה במהרה.

הגיע הזמן לומר לשר ליברמן: היפרד נא מעלי. או שתתנצל על דבריך הנלוזים, או שנצא מקואליציית הכלאיים. אם ליברמן מפמפם בחירות, אז לא ניתן להסתמך עליו שיצביע בעד חוק הגיוס שעליו תיפול או תקום הקואליציה.

ולאריה דרעי, הגיע הזמן שבאמת תעמוד במילה, ותנתק לאלתר את הקשרים עם אויב הדת. ומכאן הקריאה לאותם משב"קים שמכניסים את הליברמן לתוככי חצרות האדמו"רים – חדלו ממעשיכם. איווט לא יכול לגור בכפיפה אחת עם היהדות החרדית. נדו אותו, אל תכניסו לבית האדמו"ר מפרמישלאן, ואל תלוו אותו לציון הרבי מרימניץ בארה"ב. היה שלום ולא להתראות מר איווט.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.