משבר הסגנות: ראשי 'דגל' בבית האדמו"ר(גלריה)

משבר הסגנות בחיפה ממשיך להסעיר את הפוליטיקה המקומית בחיפה ואת 'דגל התורה' בכלל: ראשי 'דגל התורה' ח"כ משה גפני וסגר"ע בני ברק מנחם שפירא ביקרו בשעה האחרונה בבית האדמו"ר מסערט ויז'ניץ על מנת לדון בסוגיה. {תיעוד}

משבר הסגנות בחיפה ממשיך להסעיר את הפוליטיקה המקומית בחיפה ואת 'דגל התורה' בכלל: ראשי 'דגל התורה' ח"כ משה גפני וסגר"ע בני ברק מנחם שפירא ביקרו בשעה האחרונה בבית האדמו"ר מסערט ויז'ניץ על מנת לדון בסוגיה.

ראש עיריית חיפה יונה יהב לא כיבד את ההסכם שנחתם מול 'יהדות התורה' בתחילת הקדנציה אז התחייב כי מיכי אלפר נציג 'דגל התורה' יכהן כסגנו במחצית הקדנציה השנייה, בעקבות כך נוצר משבר אמון בין יהב לציבור החרדי בעיר חיפה.

ראשי 'דגל התורה' שהוו למעלה משעה במעונו של האדמו"ר מסערט ויז'ניץ על מנת לדון בסוגיה המורכבת. חסידות סערט ויז'ניץ על אף קשריה הטובים עם ראש העיר במשך השנים, מופלית אף היא בדומה לשאר המגזרים בתוך הציבור החרדי בחיפה.

בראיון לרדיו 'קול חי' אמר אמש מיכי אלפר: "הנושא הוא לא הסגנות, אלא צרכי המגזר החרדי בחיפה שאינם נתנים כלל, יהב מנע כל אפשרות להגיע להידברות ולפתרונות הכי מתבקשים ומינימלים כל פעם שהיה כרוך בכך עמידה לצד החרדים".

אלפר הוסיף: "העלמנו עין מתי שרק יכולנו. הגענו לעימותים רק במצבים של אין ברירה, אי קיום ההסכם הוא חלק מהזלזול של ראש העיר בציבור החרדי"

"כל נציג אחר שיבוא במקומי ויביא את עמדת התושבים – יחטוף אותו דבר, קיים גיבוי מקיף. עד היום ניסינו להסתדר, כיום אנו משוחררים לפעול בכל דרך אפשרית"

WhatsApp-Image-20160609 (3)

WhatsApp-Image-20160609 (4)

WhatsApp-Image-20160609

WhatsApp-Image-20160609 (1)

WhatsApp-Image-20160609 (2)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.