משבר? ההצגה הכי טובה בעיר / פרשנות

"המשבר" שהתחולל אמש במו"מ בין הליכוד ליהדות התורה היה יזום ונועד לבלום את מסע ההסתה בתקשורת. פרשנות

המיני משבר הפוליטי בין יהדות התורה לבין הליכוד, מחויב המציאות. הפגישה בין אלקין לגפני שהתקיימה במשכן הכנסת החלה בשירת 'היום יום הולדת' והסתיימה בצעקות רמות וחילופי דברים קשים בין הצדדים, "חברי יהדות התורה נטשו את חדר הישיבות בזעם", נכתב בהודעת הדוברות של יהדות התורה.

ביהדות התורה דרשו לכלול בהסכם סעיף שישיב את קצבאות הילדים רטרואקטיבית – מינואר עד העברת התקציב בתחילת אוגוסט, מדובר באלפי שקלים לכל משפחה בישראל, בעיקר למשפחות החרדיות שיוכלו לראשונה בחייהם לטוס לחופשה בחו"ל.

לתמימים שבינכם, קחו אוויר לנשימה, וסורו לדוכן מפעל הפיס הקרוב וגרדו כרטיס חיש גד, אתם יכולים גם לפנטז על שיחה מאראלה ממפעל הפיס. הסיכויים שאלפי המזומנים ישובו רטו לחשבון הבנק שלכם שואפים לאפס.

המשבר בין הסיעה החרדית לבין הליכוד הוא יזום ובא על רקע מסע ההסתה התקשורתי כנגד 'הסכם הסחטנות' שהציג העיתונאי רביב דרוקר אמש בחדשות 10.

לאחר חשיפת טיוטות ההסכם בין יהדות התורה לליכוד צפוי מסע הסתה חסר תקדים על 'הסחטנות החרדית' במו"מ עליו ינצח הפרזנטור בדימוס של 'יש עתיד' בשיתוף צוותי התקשורת ששתו את הדם לראש הממשלה בבחירות.

אלקין וגפני לא נולדו היום, והחליטו בעצת אחד הפולישוקים המזדמנים לביים 'הצגה' לתקשורת. לאחר שהאבק ישקע,יוכלו בליכוד להרגיע את הדרוקרים למיניהם ולטעון בראיונות לכלי התקשורת: "כי לא נכנעו לכלל הדרישות התקציביות של יהדות התורה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אפילו עם זה נכון אין לך שכל בכדי לא לפגוע במגזר החרדי
    חתיחת עצניק

    יואל |
    הגב