משבר פיפ"א: יתד סיקר – 'המודיע והמבשר' התעלמו (וידאו)

ברוב העיתונים החרדים העדיפו להתעלם מההצלחה הדיפלומטית של ישראל שהנחילה לפלסטינים מפלה, ביתד הביאו ידיעה קצרה אך מבלי להיכנס לפרטים . צפו בכתבה על הסערה שנגמרה

כיצד סיקרו היומונים החרדים את המאבק של ישראל מול הפלסטינים בפיפ"א? בעיתונים החרדים העדיפו להתעלם מההצלחה הדיפלומטית של ישראל שהנחילה לפלסטינים מפלה בזירה הדיפלומטית.

נציג הפלסטנים רג'וב דרש להדיח את נבחרת ישראל מתחרות הכדורגל של פיפ"א, אך בדקה ה-90 משך את ההחלטה מקונגרס פיפ"א בשל לחץ ישראלי שהופעל על מנהיג הרשות אבו מאזן.

מכיוון שהעיתונות החרדית אינה עוסקת בספורט, היומונים המודיע המבשר והפלס כלל לא דיווחו על ההישג של המשלחת הישראלית למנוע את השעיית ישראל מהמפעל האירופי, למרות שמדובר בתקדים דיפלומטי שעלול היה לפתוח טריז ראשון בין ישראל לבין העולם.

ואילו ב'יתד נאמן' הקדישו ידיעה קצרה שבה דווח על הכישלון הפלסטיני להדיח את ישראל מהמפעל האירופי, בגוף הכתבה לא אוזכר או הודגש כלל כי מדובר בכדורגל. קוראי היומון החרדי יצטרכו לאמץ את מוחם ולנחש במה דברים אמורים.

יש לציין, כי בעיתונות החילונית הנושא תפס את הכותרות הראשיות של היומונים 'ידיעות אחרונות' ו'ישראל  היום' שדיווחו בהרחבה על ההחלטה הדרמטית.

פיפ

הכתבה שסיקרה את סערת פיפ"א

(באדיבות רשת)

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. טעות בכתבה !!!! כל היומנים החרדים התעלמו, המודיע, הפלס, והמבשר. ואילו היומונים הדתיים התייחסו לנושא ,הצופה ,יתד נאמן…..

    כתב שטח |
    הגב