משגיחי הכשרות שסוחטים את רמי לוי

הרבנות הראשית רחובות ביטלה את תעודת הכשרות לסניף רמי לוי ברחובות. רמי לוי בתגובה: לא אכנע לדרישות הכספיות שלהם, בסניף יש כשרות גבוהה יותר של הרבנים רובין, מחפוד ובית יוסף. {"לא אכנע" – כל הפרטים}

בהלה אוחזת מאז שעות הבוקר בקרב הציבור הדתי-חרדי בעיר, כשהודעה מטעם הרבנות בעיר, העוסקת בהסרת הכשרות משורה של עסקים ורשתות שיווק, עברה מפה לאוזן.

במסגרת המכתב אשר יצא ממזכיר מחלקת הכשרות ברבנות המקומית למחלקת ההונאה בכשרות ברבנות הראשית, נמסר כי הכשרות למספר סופרים ברחובות הוסרה ובהם לסניף רמי לוי ברחובות, לסניף שופרסל בהר הצופים ולסניף "יש חסד" ברחוב סירני. כאשר ההסבר להסרת הכשרות הוא הפרת נוהלי כשרות והפסקת מתן כשרות.

 

רמי לוי מסר לאתר be106 חדשות רחובות: אני משלם כיום לרבנות למשגיח כשרות 37 ₪ לשעה, והם באו אלי בדרישה להעלות את המחיר ל – 47 ₪ לשעה ואיימו עלי שאם לא אענה לדרישות יקחו ממני את התעודה, אך לא הסכמתי לדרישה הזאת ואמרתי להם שהם יכולים לקחת את ההכשר שלהם, מאחר שיש לי הכשר גבוה יותר מהרבנות של רחובות, יש לי כשרות של הרב רובין, הרב מחפוד והכשר של בית יוסף. ואם הם מתעקשים להעלות את העמלה אז הם יכולים לקחת את התעודה".

לגבי סניף "יש חסד" פורסם במהלך היום כי תעודת הכשרות הוחזרה לסניף.

מרשת שופרסל, האחראית על סניף 'יש חסד' נמסר כי מדובר היה בבעיה נקודתית אשר טופלה.

יצוין כי בהודעה נטען עוד כי גם הכשרות לסניף 'רולדין' בעיר הוסרה על ידי הרבנות, שוב מטעמי חילול שבת.

המועצה הדתית לא הגיבה עד פרסום הידיעה.

http://www.be106.net/news_inner.php?city=233&id=14697

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.