סערה: המשגיח השווה בין הנאצים לציונים(הקלטה)

הרב טוביה נוביק: "הנאצים היו מוכנים לקבל כסף בשביל לשחרר יהודים, הציונים מוכנים לשלם כסף בשביל להפיל יהודים לחרד"קיות" {סערה}

משגיח ישיבת 'כנסת יצחק' בחדרה הרב טוביה נוביק שוב מעורר סערה לאחר שהשווה בין הנאצים בשואה לשלטון הציוני בישראל. בשיחה שמסר בפני קבוצה מתלמידיו זעק: "הנאצים היו מוכנים לקבל כסף בשביל לשחרר יהודים, הציונים מוכנים לשלם כסף בשביל להפיל יהודים לחרד"קיות".

הרב נוביק המזוהה עם 'הפלג הירושלמי' הקיצוני מכה שוב, לאחר שורה של אמירות מעוררות מחלוקת בעבר, תקף הרב נוביק שוב במילים קשות את המדינה הציונית והשלטונות בישראל והשווה אותם לנאצים יימך שמם.

בהקלטה שהגיעה לידי 'קוקר': נשמע הרב נוביק תוקף את המדינה: "מחללי שבתות בכפירה, ומינות ואפיקורסות בראש כל חוצות שקועים בכפירות ומינות. הם שלטון שמכריז מלחמה – אך לא די לו על כל אלה ששגו אחריו ונפלו, הוא מנסה להצר את רגלי החרדים לבר ה' ולנסות להעמיד בניסיונות ולגרום שעוד יותר יפלו שבי לכפירה ולמינות יש לזה זכות קיום?".

הרב נוביק הוסיף לתקוף: "להפוך מלבבות בשר ללבות אבן להפוך מבני אדם לחמורים יש רשות למישהו? בכסף קונים אנשים בכסף מוכרים, הנאצי היה מוכן לקבל כסף על מנת לשחרר יהודים הציוני מוכן לשלם כסף בשביל להפיל יהודים ולשרוף את נשמתם הוא משלם על זה חצי מיליארד תקציב בשביל שיצאו מהישיבות והכוללים ובתי המדרשות וילכו להכוון תעסוקתי לאקדמיות שילכו לחרדקיות".

בעבר התבטא הרב נוביק: "למה לצעוק על חרד"ק זה נגד החוק, למה?". הרב נוביק הוסיף לזעום והקשה, מדוע אחד שצועק על חייל זה נוגד החוק: "שני פועלים צועקים אחד על השני והורגים אחד את השני יבוא שוטר, שני מוכרי אבטיחים שרוצים לריב מותר לריב! זה חלק מהאופי של האזרחות, אבל אחד לובש מדים הוא הרי מייצג את המדינה ואתה מבייש את המדינה, זה מדים של הערב רב".

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כואב לחשוב שאנשים כאילה נחשבים יודעי תורה. תורתם מתובלת בשינאת ישראל. הם נותנים ביטוי לעמלק

  יצחק |
  הגב
 2. לא משולל, זה בורות לחשוב שזה חריג, בגמרא כתוב 'גדול המחטיאו יותר מההורגו'!

  אורי |
  הגב
 3. עצם קיומה והצלחתה האדירה של הישיבה הקדושה דחדרה למרות כל הנסיונות השפלים והכושלים להחריבה, היא לצנינים בעיני מחריבי התורה ומהרסיה הידועים

  לא נותר להם לאותם ליצנים שותפיהם של צוררי התורה אלא ללעוג על דא"ח של חד מצדיקי דורנו, המחנך את צעיריו בדרך התורה הקדושה ולאורם של רבותינו ז"ל שקבעו כי גדול המחטיאו יותר מן ההורגו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב