משה אבוטבול בראיון מיוחד: לח"כ ליפמן יש עניין לראות את החרדים מחוץ לעיר • האזינו

ראש עיריית בית שמש הרב משה אבוטבול בראיון מיוחד מספר שעות לאחר פסיקת הבג"ץ לקיום בחירות חוזרות בעיר בית שמש אומר: אנחנו יהודים מאמינים בני מאמינים ואם זהו רצון השם יתברך אנחנו ניקח כוחות ונצא למערכה נוספת במלוא המרץ. "בלי ספק אנחנו נשחזר את ההישג ונכפיל אותו." הוא מספר על הרבה אנשים שלא בחרו בו בסיבוב הקודם וכעת מצטרפים אליו הוא מגלה "הרבה דברים טובים קרו בחודשיים האלה" ואומר כי הוא הוא מאמין בלי ספק שהוא ינצח את "מועמדו של ביהמ"ש העליון" (אלי כהן – י.ד)

במהלך הראיון הוא מספר כי דעתו לא הייתה כ"כ נוחה מההליכה לבג"ץ אבל הסכים לערער בעקבות המלצת חברי הכנסת אותם הוא מעריך. השיקול של בג"ץ בפסיקה לגבי נצרת היה רק בשביל שיוכלו לפסוק כך על בית שמש "התשובה שלנו של בג"ץ ולמחוזי תהיה ההצלחה שלנו בבחירות".

אבוטבול שנשאל האם יש סיכוי שיפנה לח"כ ליפמן בקריאה לשלום "יש סיכוי לקחת נפט לשפוך על מדורה ולהגיד שיש סיכוי שהנפט יצליח לכבות את האש? ח"כ ליפמן נמצא בבירור בצד השני ויש לו עניין לראות את החרדים מחוץ לעיר"

למרות שיש גורמים שניסו לתקוע טריז בנו לבין דרעי בעקבות היותו איש המשתייך לאלי ישי הוא מספר על הקשר שלו עם אריה דרעי ועם אלי ישי: "אני מאוד אוהב את אלי ואלי אוהב אותי אני מאוד אוהב את אריה דרעי ואריה אוהב אותי"

הוא מכחיש את האשמות שמושמעות על כך שח"כ יעקב ליצמן פוזל לכיוונו של אלי כהן המועמד החילוני-דתל"י. והשמועות הללו לטענתו רק כדי להרגיז את ליצמן.

על תנועת טוב הוא אומר כי הוא סבור שהפעם ייצטרפו אליו למרות הפעם הקודמת בה הצביעו נגדו. ומקווה שיצטרפו למפלגות החרדיות ולמאבק החרדי.

הוא מספר כי גם מהבית היהודי יש שיצביעו בעבורו ואף פרשו בשל ההתנגדות של מסניף הבית היהודי בעיר כלפיו ואומר כי למרות הכל, גם הפעם הוא יקרא לאחר נצחונו לכלל הסיעות בעיר להצטרף לקואליציה בראשותו שתהיה מקיר לקיר.

את פתיחת הקמפיין הוא בוחר לפתוח עם האמירה כי בחירתו היא הבחירה של הציבור החרדי ומבקש מכל אחד להצביע ולהשפיע. הוא מספר כי הצד השני מחבל בכל הבנייה של השכונות החרדיות ואומר כי המקום היחיד שיכול לקבל את בציבור החרדי זה העיר בית שמש. אם חלילה תהיה תוצאה אחרת ברגע שתהיה תוצאה כזאת יהיה אפשר לסמן איקס על בית שמש.

לסיום הוא אומר, הבחירות יתקיימו בט' אדר מספר ימים לפני הנס הגדול (נס פורים) והשם יעשה לנו נס "בימים ההם בזמן הזה".

האזינו לראיון

באדיבות 'מקור החדשות – קו חדשות לציבור החרדי' 058-6024000

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.