מבלים באילת ומשחק הכסאות • בקליינע

מי מתכנן שבת יוקרה בוולדורף אסטוריה? מי הלך השבוע בעקבות מפכ"ל המשטרה? והמגיש של איזו מהדורה עשה חיים משוגעים השבוע על אופנוע ים בנוף פסטורלי? "בקליינע" – החדשות הקטנות של השבוע שחלף

עיתונאים ואנשי ברנז'ה בילו השבוע באילת, שם התקיים כנס העיתונאים השנתי באילת לשנת 2017. בין העיתונאים שנכחו: יאיר שרקי, יהודה שלזינגר, שמעון ברייטקופף, מנדי גרוזמן, יעקב ריבלין, יוסי אליטוב וכן בכירי "קול ברמה". בגזרה הנשית: רחל לויטן מ'משפחה' ואושרת מועלם מ'קול ברמה'.

גרוזמן מניח תפילין באמצע הפאנל

מנכ"ל רדיו קול ברמה אריאל דרעי, ניצל את השהות בפאנל בכדי להסביר לעיתונאים החרדים יעקב ריבלין ויעקב רייניץ מ'המודיע' (שעבר כנראה את תחקיר חדשות 2 בשלום), את עמדת התחנה החרדית בהקשר לפרשות האחרונות.

ובתווך נצפה גם מפגש מעניין בין עמנואל שילה עורך 'בשבע', יוסי אליטוב, שרקי, ברייטקופף, דרעי ועמי מיימון, הזוכה בתכנית הטובה ביותר ל-2017.

רגע של עצבים: יקי אדמקר (וואלה) ניצל את ההזדמנות להצטלם לצדו של "הקוף" בסמוך לאגם "הדרעק".

דודי שוומנפלד (האיש והצעקה), ניצל את ההזדמנות בכנס העיתונאים להסתובב בקניון באילת ולהצטייד בעניבה חדשה.


"הזוכה, שר השמחה" עמי מיימון, עם "עמי מיימון" החילוני, דידי הררי.
והרחק משם, החברים ב"קול ברמה"(ביניהם עמירם בן לולו), שנאלצו לבלות בקיוסק ליד מכון מור, לא מקטרים

מגיש המהדורה המרכזית ב"קול ברמה", העיתונאי משה גלסנר, נטש לאנחות את מנחם זיידה ואלי זלמנוביץ, ויצא לעשות חיים משוגעים בחו"ל. גלסנר נצפה כשהוא רוכב על אופנוע-ים בנוף פסטורלי במיוחד.

ובעוד גלסנר מבלה מעבר לים, עמיתו, בני רבינוביץ, נצפה ממלא עגלות באושר עד, בלי טריקים ובלי שטיקים. מאזינים דייקנים התפלאו לראות אותו עומד בתור בסופר, בשעה שתכניתו משודרת…

רגע לפני שצמד ה"דודים" מגישים את "חוק ההמלצות", המפכ"ל, רב ניצב רוני אלשיך, הלך לציונו של הרבי מחב"ד בקווינס והעתיר בתפילה שימליץ טוב בעדנו.

גם שרגא ניימן, ילד הפלא (לשעבר) של כיכר ספרא, עשה מעשה אלשיך והתפלל בציון הרבי.

הרב רפי מנת מ'שארית' וזכרון יעקב מצא דיל טוב לקפריסין, ועשה את השבת האחרונה ביחד עם כמה זוגות חברים בוילה מאובזרת היטב באי, קרוב קרוב לבית חב"ד. יפה לו.

בשדה התעופה בניו יורק נערכה השבוע תפילת ערבית של חול, עם כמה משתתפים מעניינים. נצפו מתפללים בדביקות: כ"ק האדמור מדושינסקי, רב הכותל והמקומות הקדושים שמואל רבינוביץ והזמר אברהם פריד.

ואל תשכחו איפה קראתם על זה לראשונה: לבקליינע נודע כי במפלגה חרדית מסוימת שוקלים להסיט איש ציבור שחולל מהומה בצפון ולהציבו כמועמד לראש עיר מנומנמת. המיקום: כמה קילומטרים משם. אותו איש ציבור כנראה יעבור למלא את מקומו.

מחר תשודר תכניתו של אמנון לוי על "הבחורים הסחטנים מחברון", בין המככבים בכתבה הם חבר המועצה מדגל התורה ישראל קלרמן והעיתונאי אבי רבינא שהתייצבו מול מצלמות ערוץ 10 לנסות להסביר את עמדת הישיבות היוקרתיות המעודדות לדרוש דירות מהשווער.

אברמי רוט שישיק בקרוב את האלבום "נוסח גרין", שירי שבת בלחניו הידועים והאהובים של יוסי גרין, סגר כבר תאריך השקה לאלבום: לא פחות משבת השקה שתתקיים כולה בנוסח החדש של גרין, בתחילת ינואר במלון היוקרה וולדורף אסטוריה בירושלים.

מסיבת הגייסים: ירושלים: בחגיגות יום ההולדת ליחיאל רדוצקי, סגן רמ"ד בני ישיבות בצה"ל, נצפו גורמים בכירים בשילוב חרדים בצה"ל, ביניהם מנדי כ"ץ, משה ברוכים ואבירם בן דוד.

במשכן הכנסת  נצפה יו"ר הבית היהודי, נפתלי (די כבר!) בנט, כשהוא הולך עם מכנסיים קצרים, בחזור (מקווים) מחדר הכושר.

וזה כבר הכתב הפוליטי איתי גדסי, מחפש אתונות בלשכת פרוש

אחרי שמוטי לביא ניסה (בשידור חי) לקבל ממנו פרשנות מלומדת על המתיחות בצפון קוריאה, ארי קלמן ('קו עיתונות') התיישב לדסקס עם הח"כ הכי צבעוני ביהדות התורה.

מוזס שועט בעקבות גפני
וזה כבר בן דהן, השבוע, כשהוא מנסה לקבל הסברים מבבצ'יק על פרשת ויצא

ח"כ מיכאל מלכיאלי הגיע להרים כוסית "לחיים" עם האיש והאגדה משה קרוקבסקי, לרגל שדרוג ה'שטעטאל'ע של משה' ברחוב יחזקאל בירושלים.

הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו וחבר הכנסת אורי מקלב, נצפו כשהם יוצאים מניחום אבלים אצל משפחת וינרוט.

ביום שישי, יצאו המוני תושבי בני ברק לרחובה של עיר לרגל בואו של רה"מ לניחום האבלים. מי שניצחה על אבטחת רה"מ היא החוקרת החרדית נחמי א', שהוסטה לצורך העניין לאגף האבטחה.

מזל טוב לעיתונאי ואיש היח"צ יהודה רוסט לרגל הולדת הבן.

לסיום: בעיתון בקהילה נרדמו השבוע בשמירה, ואיך שהוא פורסם בעיתון עמוד כפול. בקליינע קורא לחברים בעיתון, להיזהר מכאלו טעויות.

ועד כאן להשבוע! נקווה לשבוע עם קצת יותר אקשן…

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? איזה איש עסקים חרדי טס לחו"ל? מה עושה באמת הכתב של? מי עומד להתארס? ומי בכיוון ההפוך? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם יתקבלו בכיף ובאהבה במייל של המדור – ‫[email protected]

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.