משחק טעון בדוחא: קריאות "אללה אכבר"

בשעה זו מתקיים משחק טעון בין בני סכנין ובית"ר ירושלים בדוחא שבסכנין, כל זה קורה בתקופה המתוחה, בסכנין נשמים נשמעות קריאות "אללה אכבר" ו-"ברוח ובדם נפדה את אל-אקצה".

בשעה זו מתקיים  משחק טעון בין בני סכנין ובית"ר ירושלים  בדוחא שבסכנין, כל זה קורה  בתקופה המתוחה, בסכנין נשמעות קריאות "אללה אכבר" ו-"ברוח ובדם נפדה את אל-אקצה".

 

הקולות הנשמעים מכר הדשא באצטדיון דוחא "ברוח ובדם נפדה את אל-אקצה" בוקעות מיציעי אוהדי הקבוצה המארחת סכנין.

למרות גילויי השנאה המבצבצים, בבית"ר מנסים להרגיע ואומרים כי ככל שזה תלוי באוהדי הקבוצה – שום דבר לא יעלה הערב על כר הדשא מלבד ספורטאים מקצוענים. "התקופה מתוחה אבל קראנו לאוהדים לשמור על האווירה ספורטיבית", אמר לחדשות 2 Online בעלי הקבוצה, אלי טביב. "אני מקווה שהכל יסתיים רק בניצחון שלנו. הקהל שלנו היה תרבותי בכל המשחקים האחרונים, אנחנו לא מביאים את הרקע של התקופה האחרונה בין יהודים וערבים למגרש".

700 שוטרים ישתתפו במבצע האבטחה סביב המשחק המתוכנן, במסגרתו חולק מתחם האצטדיון לשלוש גזרות מרכזיות המאובטחות בכוחות משטרה.

 

מפקד המחוז הצפוני ניצב זוהר דביר אמר כי הכוחות לא יגלו סלחנות לנוכח הפרות סדר. "משטרת המחוז הצפוני תנקוט ביד קשה ותגלה אפס סובלנות כלפי אלימות פיזית ומילולית מכל סוג שהוא, ובפרט אמירות עם תוכן גזעני שמכתימות מגזר שלם, והיא קוראת לאוהדי הקבוצות לנהוג בכבוד הדדי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.