משטרת ירושלים ועיריית ירושלים השלימו מבצע משולב לאכיפה בשכונות מזרח העיר

ניתנו צווי סגירה לתחנות דלק שפעלו באופן פיראטי וציודן הוחרם, הוסרו מכולות אשר הוצבו בשטחים פתוחים ללא היתר

מסגרת המבצע המשולב ביצעה העירייה פעולות אכיפה לשמירה על המרחב הציבורי לצד פעולות שיטור ושמירה על החוק והסדר שביצעה משטרת המחוז.

במסגרת המבצע נסגרו ניתנו צווי סגירה לתחנות דלק שפעלו באופן פיראטי וציודן הוחרם, הוסרו מכולות אשר הוצבו בשטחים פתוחים ללא היתר, הפריעו לסדר הציבורי, ושימשו בין היתר לפעילות מסחרית בלתי חוקית. כמו כן, פונו מצבורי פסולת גדולים, ובכלל זה פסולת בנייה ומתכת לצד רכבי גרוטאות, שהפריעו לתנועה ולסדר הציבורי. בנוסף, צבעו עובדי העירייה מחדש חזיתות של מבנים לאורך הרחובות הראשיים והסירו כתובות גרפיטי ממספר מוקדים מרכזיים.

נוסף על כך, פונו מבנים ארעיים שהוצבו בשטחים פתוחים ללא היתר ושימשו לאחסון חיות משק בתנאים סניטריים ירודים, תוך סיכון ממשי לבריאות הציבור. לצד כל זאת, פינו עובדי העירייה שטחים ציבוריים, ובכלל זה שטחי חנייה ציבוריים, אשר נתפסו בכוח על ידי מפירי חוק מתוך השכונה.

המבצע המשולב נערך בהובלת וביוזמת אגף אכיפה ושיטור בעיריית ירושלים בליווי הלשכה המשפטית, ובהשתתפות צוותי אחזקה עירונים, עובדי מינהל תפעול, עובדי ההוצאה לפועל, עובדי השירות הווטרינרי ושוטרי מחוז ירושלים.

בעירייה מציינים כי הפעילות המשולבת עם המשטרה באה במטרה לפנות את המרחב הציבורי מהשתלטות של גורמים פרטיים ומסחריים, אשר פועלים באופן הפוגע בתושבים שומרי החוק ומסכן את העוברים ושבים בדרך.

מבצע זה הוא חלק מסדרת מבצעים משולבים של המשטרה והעירייה בשכונות מזרח העיר בשנה האחרונה לשיפור האכיפה ולטיפול בבעיות הפוגעות בתושבים ובמרחב הציבורי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.