משיח, כבר אמרנו?! קולות שופר נשמעים בכל רחבי העולם (וידאו)

בתקופה האחרונה יותר ויותר דיווחים על "קולות מוזרים" הנשמעים בשמיים. מהדורות חדשות בכל קצוות תבל נפתחות עם ידיעות מרעישות על קולות עוצמתיים ולא מוסברים. אומנם כבר ניתנה נבואה לעם ישראל שבאחרית הימים, זמן קצר לפני התגלות משיח בן דוד ישמע קול שופר שיבשר על הקץ הקרב. כנאמר "וַיְהִי קֹלֹת וּבְרָקִים וְעָנָן כָּבֵד עַל-הָהָר, וְקֹל שֹׁפָר, חָזָק מְאֹד; וַיֶּחֱרַד כָּל-הָעָם, אֲשֶׁר בַּמַּחֲנֶה." "וַיְהִי קוֹל הַשֹּׁפָר, הוֹלֵךְ וְחָזֵק מְאֹד; מֹשֶׁה יְדַבֵּר, וְהָאֱלֹהִים יַעֲנֶנּוּ בְקוֹל." בּרַשִּׁ"י (סנהדרין צז.) בַּשִּׁשִּׁית קוֹלוֹת יֵצְאוּ קוֹלוֹת שֶׁבֶּן דָּוִד בָּא, שֶׁנֶּאֱמַר "יִתָּקַע בְּשׁוֹפָר גָּדוֹל". 

צפו ושפטו בעצמכם:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=K7OENzg4gnM

 

 

 

 

 

 

חגית אמאייב, יועצת משפחתית ופסיכותרפיסטית חרדית מוכרת. מפתחת ערכות הייעוץ והעצמה המקצועיות לעבודה ביתית:

"בשניים" – לתיקון התקשורת, מניעת שחיקה והעצמה זוגית.

"בשניים ויותר" – להעצמת שולחן השבת ומציאת שפה משותפת ומחברת בין הורים לילדים בכל הגילאים.

"מה עובר עלי?!" – להעצמה רגשית ופתרון הפרעות דיכאון, חרדות ומשברים רגשיים.

כנסו לאתר הבית  "בשניים ויותר" או כיתבו לי למייל bshnaeem@gmail.com

 

 

12 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רבותי בשבת האחרונה גם אני שמעתי בקריית הרצוג בתחילת רחוב אברבנל(סליחה על ההקשר) גם אאני הייתי חשדן אבל שמעתי מה לעשות, אבל מדומיין אני לא ,דרך אגב אם עוד משהו שמע אשמח לדעת מזה

  צבי |
  הגב
 2. אמא'לה
  אמא'לה
  אמא'לה
  אמא'לה
  רגע אז פשוט צריך לחכות שהמשיח יבוא?
  או שצריך לעשות משהו בעניין?
  אני מסורתית, זאת אומרת-לא דתייה ולא חילונית, שומרת מצוות רק מדליקה חשמל בשבת.
  זה לא מספיק?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • מהר תחזרי בתשובה שלימה לא נשאר הרבה זמן חמודה !

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 3. בשישית קולות בשביעית מלחמות ובמוצאי שביעית בן דוד בא – מדובר על קולות שאכן נשמעים ברחבי העולם ולאו דווקא קול שופר – אבל זה אחד מסימני הגאולה

  ברשר |
  הגב
  • איזה פחד זה המשיח צריך לחזור ביתשובה מהר

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
  • ממממממ…… למה בשום סירטון אין חיות ? אפילו ביער הציפורים לא עפות ? למה? כי זה מזוייף.. חיות אמורות להגיב לרעש כזה..

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 4. מה הקטע הזה? ראשית, זה לא קול של שופר. שנית, אין שום בעיה להשחיל על וידאו פס קול נוסף. שלישית, אנחנו לא כת של הזויים מהודו, שמחכים לצלילים מוזרים כלשהם, כשהמשיח יבא, כולם יבינו מיד שזה הוא. אין צורך במודעות 'היכונו' ו'יחי' ושלל הדברים ההזויים שאנו למודים בהם.
  עם זאת, ליבנו עם אותם שכבר נשבר להם מלהמתין ולצפות ומנסים למצער למצוא תנחומים בקולות מסתוריים שהוצמדו לסרטי וידאו.
  אגב, הפרשנות שלי לרעשים הללו, היא שמדובר בקול מעופן של נשמות שמושלכים בכף הקלע מקצה העולם ועד קצהו, לחילופין, במקומות המדוברים ספוג דם יהודים שנרצחו על ידי גויים, דם זה, אינו נח ודורש נקמה!
  אקיצער, שבעי חירבוטים אנחנו.

  יוסי |
  הגב
  • ליוסי
   לעניות דעתי זו הטלת מורך בלב העם, שכן, זה אחד מסימני הגאולה וכולנו מקווים ומצפים שאלו אכן קולות המבשרים על ביאת משיח לו אנו מחכים יותר מדי זמן. זה בהחלט נשמע אמין ואם תשים לב תראה שבסרטון הקצר צפו מעל ל2.5 מיליון איש! כולם טמבלים?!
   מה גם שבסרטון הארוך רואים שלמגישי החדשות אין הסבר ריאלי ולוגי לתופעה, אז כנראה שכל שנותר זה להמתין בסבלנות ולהמשיך לצפות לאליהו הנביא שיאשר שאלו אכן הקולות המבשרים על הגאולה השלמה.
   כולי ציפייה!! וישר כח על הדברים המחזקים!!

   אני |
   הגב
   • לאני
    א. קול שופר הוא אינו סימן לביאת המשיח! כשהמשיח יבוא, הוא יתקע בשופר. נא לדייק. ב.בקשר לכמות הצופים בסרטון, כל סרטון מיסטי מושך הרבה צפיות. אני בטוח שחלקם הגדול של הצופים רואים בצלילים הדביליים סימן לכך ש'ישו' עומד להתגלות. חוץ מזה יש 4 מיליארד איש שבטוחים שישראל מחפשת להרוג כמה שיותר פלסטינים, נו, אז הם צודקים?! הם מאד הרבה אנשים?! ג. אולי היית צודק במידה וזה אכן היה קול של שופר. מה לעשות, אני לא מכיר שופר שמשמיע צלילים של פסנתר מקולקל. ד. טענתי שלהבדיל מסרטים ויזואליים שבהם רואים משהו, הרי שהדבר מוכח שהתרחש. לעומת זאת, כשמדובר בצלילים, אין כל בעיה לשבת ולהוסיף צלילים להקלטה קיימת ככל שיחפוץ עורך הוידאו.
    בתודה יוסי

    יוסי |
    הגב