משי זהב חוזר בו: "לא אסייע למכשף הנוצרי"

יו"ר זק"א משי זהב פרסם היום הבהרה כי הוא מאמין רק בתורת משה, וזאת לאחר שפרסמנו כאן בקוקר כתבה בה עלה כי הוא מאמין בטי בי ג'ושוע מכשף כריזמטי

יו"ר זק"א משי זהב פרסם היום הבהרה כי הוא מאמין רק בתורת משה, וזאת אחרי שפרסמנו כאן בקוקר מחאה על הכתבה ב'ערוץ 2'  בה עלה כי הוא מאמין בטי בי ג'ושוע מכשף כריזמטי שמגיע לגור בארץ.

 

לאחר ראיון שנתתי ממנו ניתן היה להבין שאני מאמין בכוחו של מנהיג דת שאינו יהודי וכי יש בו כוחות וסגולות על טבעיים. חס ושלום להשוות לברכותיהם של גדולי וצדיקי ישראל, הבאים מכח הקדושה ומכח התורה.

 

והנני להבהיר בצורה הברורה ביותר כי הנני מאמין כי אין עוד מלבדו. והוא אשר בחר במשה עבדו ובישראל עמו ובנביאי האמת וצדק. ומשה אמת ותורתו אמת.

 

לסיום כתב זהב, "אני מושך את ידי מלסייע בידו להקים בית בארץ ישראל לפעילותיו".

, המכשף הכריזמטי אחראי ל-60% מהתיירות בניגריה, הודיע שהוא עובר לישראל וישתף פעולה עם יהודה משי זהב, יו"ר ארגון זק"א. המכשף הפופולרי גדול מגרשי השדים -הולך להביא עשרות אלפי תיירים נוצרים לישראל ומביא לחשש מגל מיסיון בארץ.

 

המטפל בגופות והלוחש לרוחות נפגשו כבר לפני יותר משנה בניגריה, "קיבלו אותי עשרות חמושים, חשבתי שאלו דאע"ש", מספר משי זהב בראיון ליגאל מוסקו, " אני רואה בו איש רוחני, כמו אדמו"ר גם לו יש כוחות להוציא שדים זה לא משנה באיזה כוח", הוא אומר.

 

החיבור המוזר הזה מביא לשאלה הבאה,. מה יש למשי זהב החרדי עם הכומר הנוצרי שמטביל ילדים לנצרות? "הוא רוצה להביא לישראל אלפי ציילינים", מסביר משי בראיון לערוץ 2 ובכך מעצים את השאלה ואת החידה הבלתי פתורה של משי זהב.

 

במקביל, בעקבות הנזק הכלכלי, הממשלה בניגריה כבר התכנסה, קראה לו לחזור בו, אבל הוא כבר החליט להגיע לישראל.  גושע הסתובב בארץ עם חברו משי זהב החרדי. משי זהב פותח לו כל דלת בישראל ובכך יקל עליו באין ספור בעיות שעלולות לצוץ.

 

התיעוד  בערוץ 2,שמלמד על עשרות אלפי נוצרים שיבואו לארץ, ועל השיתוף פעולה של אדם שנראה כחרדי עם מגרש שדים נוצרי, מעורר חללה ודאגה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.